Rozrywka i wypoczynek » Sport

Działanie proseksualne

Działanie proseksualne
Zobacz więcej zdjęć »
Mówiąc o kwasie D-asparginowym należy przede wszystkim podkreślić, że jest to substancja bardzo pozytywnie wpływająca na funkcje seksualne.
Kwas D-asparginowy powstaje w ludzkim organizmie w sposób naturalny, w wyniku przemiany z kwasu L-asparginowego. Jest on w głównej mierze odpowiedzialny za produkcję testosteronu, aczkolwiek nie tylko. Odgrywa on znaczącą rolę przy produkcji plemników i innych męskich hormonów. Zwiększając libido wpływa na kondycję seksualną mężczyzn. Skoro tak, to, dlaczego szeroko przyjmują go także sportowcy? Kwas D-asparginowy jest substancją wpływającą na naszą sprawność wysiłkową. Przyjmując ten suplement diety możemy znacząco zwiększyć naszą wytrzymałość treningową, a tym samym uzyskać znacznie lepsze wyniki treningu w znacznie krótszym czasie. Bez wątpienia, zatem kwas D-asparginowy, czyli DAA jest suplementem diety, który jest uważany za jeden ze skuteczniejszych w osiąganiu celów treningowych.

Same zalety

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Poza wyżej wymienionym działaniem musimy również wskazać na taki aspekt jak podniesienie poziomu dopaminy oraz GABA. Tym samym mamy możliwość zwiększenia produkcji tlenku azotu w organizmie. DAA jest suplementem diety polecanym szeroko przez sportowców, przez trenerów oraz wielu innych specjalistów zajmujących się ludzkim organizmem, jego wydolnością oraz innymi cechami. Na główny plan wysuwa się jego działanie proseksualne, podtrzymujące, a przede wszystkim polepszające funkcje seksualne człowieka, ale tak naprawdę to musimy powiedzieć, że DAA jest suplementem diety działającym wielokierunkowo i tym samym wpływającym na szereg różnych funkcji ludzkiego organizmu. Cena? Na pewno bardzo ważny element, który powoduje nasze zainteresowanie. Cena suplementu diety o nazwie, DAA nie jest zbyt wysoka, gdyż za jedno opakowanie możemy zapłacić już około dwudziestu trzech złotych, a więc na pewno nie jest to koszt przekraczający nasze własne możliwości, a tym bardziej, jeśli skonfrontujemy ową cenę z wszystkimi pozytywnymi możliwościami, jakie daje nam kwas D-asparginowy.

Polecam artykuł na http://fit-news.pl/dieta/daa-kompendium-wiedzyRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KFD Nutrition
http://nutrition.kfd.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »