Rozrywka i wypoczynek » Sport

Dziel się radością z kibicowania!

Dziel się radością z kibicowania!
Zobacz więcej zdjęć »
Kibicowanie to wieloletnia tradycja towarzysząca każdemu wydarzeniu sportowemu. Niezależnie od czasu i miejsca, ludzie gromadzą się by wspólnie i na różne sposoby dopingować swoją drużynę, czekając na zwycięstwo.

 I tym razem, podczas UEFA Euro 2012TM nie może zabraknąć fali stadionowej, która swoją efektywnością wspiera zawodników, prowadząc ich do zwycięstwa.

Fala stadionowa to nic innego jak rodzaj dopingu wykonywany przez kibiców podczas zawodów sportowych. Została ona zapoczątkowana w Meksyku, w 1986 roku, podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Fala jest niezwykłym zjawiskiem polegającym na podnoszeniu się kolejnych kolumn publiczności, tuż po tym, kiedy podniosły się kolumny poprzednie. Angażuje ona całą publiczność, zagrzewając ją do dalszego dopingu i wspólnego dzielenia się emocjami, które towarzyszą kibicowaniu.

W związku ze zbliżającym się UEFA Euro 2012TM, warto zjednoczyć się z pozostałymi kibicami i stworzyć meksykańską falę stadionową, zwłaszcza, jeśli dzięki temu masz szansę na zdobycie podwójnego biletu na półfinałowy mecz UEFA Euro 2012TM dla wybranej osoby. Wystarczy zebrać co najmniej czteroosobową grupę i w dowolny sposób wykonać falę przyjemności, a efekty swojej pracy załączyć na Facebook’owym profilu: www.facebook.com/czekolada . Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.falaprzyjemnosci.wedel.pl

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »