Moda » Biżuteria

Dzieła sztuki nie tylko w muzeach

Dzieła sztuki nie tylko w muzeach
Zobacz więcej zdjęć »
W XXI wieku sztuka przybiera nieobliczalne formy. Dzięki rozwojowi grafiki komputerowej pędzle i farby bardzo często odchodzą do lamusa. Artyści prezentują swoje dzieła w niekonwencjonalnych formach, a projektanci wykorzystują swoje artystyczne umiejętności na wybiegu.

Stefano Giovannoni zasłynął jako projektant nietypowych przedmiotów codziennego użytku. W tym roku zaprojektował także nową linię zegarków dla marki Pulsar.

 

Do grona niekonwencjonalnych designerów możemy również zaliczyć amerykańskiego projektanta mody , 36 letniego Marca Ecko. Na jego zegarkach znajdziemy różnorodne wzory, symbole oraz miniatury sztuki ulicznej- garffiti.

Nowa kolekcja potwierdza unikalność pomysłów Marca Ecko. Na tarczy zegarka wygrawerowano logo marki- nosorożca przedstawionego w nietypowej, przepełnionej wyobraźnią formie. Uosabiające niczym z horroru zgrozę zwierze, spowito 4 czaszkami wplecionymi w grzbiet i kopyta nosorożca. Ciemnoszara grafika nabiera dynamiki za sprawą wijących się wokół nosorożca korzeni. Zegarek wykonany ze stali szlachetnej i udekorowany kryształami to z pewnością unikat na polskim rynku zegarkowym.

Cena: 399 zł.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »