Technologie » AGD - RTV

Dzieła sztuki nowoczesnej kuchni

Dzieła sztuki nowoczesnej kuchni
Zobacz więcej zdjęć »
Sześć linii stylistycznych Hotpoint-Ariston

Gdzie dziś znajdziemy najbliższą wystawę sztuki? Choć niektórym odpowiedź może wydać się zaskakująca, brzmi ona - w sklepie z markowym sprzętem RTV i AGD. Współczesne produkty gospodarstwa domowego adresowane są do coraz bardziej wymagających klientów. Dlatego znacznie częściej przypominają prawdziwe dzieła sztuki użytkowej: od etapu projektowania, przez wykonanie, wykończenie i jakość zastosowanych materiałów. Ich zadaniem jest nie tylko ułatwiać życie codzienne ale także cieszyć oko wyszukaną estetyką.

Dlatego firma Indesit, będąca synonimem włoskiego szyku i elegancji, pod marką Hotpoint-Ariston oferuje bogaty wybór najwyższej jakości sprzętu AGD do zabudowy aż w sześciu nowatorskich liniach stylistycznych. Codzienne użytkowanie jej sprzętów sprawia, że każdego dnia chwile spędzone w kuchni stają się źródłem komfortu i satysfakcji.

To bardzo ważne, ponieważ świadomi konsumenci zwracają uwagę nie tylko na jakość czy cenę domowych sprzętów ale także na ich walory estetyczne. Zgodnie z oczekiwaniami konsumentów produkty marki Hotpoint-Ariston tworzą światowej sławy projektanci i specjaliści z firm designerskich. Głównym projektantem jest Makio Hasuike, zdaniem którego design to jedna z form sztuki. Przez ponad 30 lat swojej kariery zawodowej kierował udanymi przedsięwzięciami dla wielu światowych firm, a zgromadzone doświadczenie i wiedza z różnych branż spotkały się z powszechnym międzynarodowym uznaniem.

Dopasowanie kolorystyczne i stylistyczne do wnętrza oraz atrakcyjny design to współczesne wymogi, które muszą spełniać sprzęty, aby być prawdziwą ozdobą kuchni. Jednocześnie nie mogą zatracać stylu, który powinien być dostosowany do temperamentu i osobowości właściciela kuchni.

Ilustracją tych słów jest linia Experience marki Hotpoint-Ariston. Wprowadza wysublimowane połączenie elegancji metalu i szkła z wbudowaną w urządzenie elektroniką. Poprzez odpowiedni dobór materiałów, troskę o najmniejsze detale i kształty osiągamy harmonię i równowagę nie rezygnując z nowoczesności.

Jeżeli pragniemy kuchni, która olśni nas swoim blaskiem zachowując proste kształty form oraz wspomniane wyżej elementy firma Indesit oferuje swoim klientom szklaną linię Experience Glass. Oferuje ona oryginalną nowoczesność, wysublimowaną elegancję, bezpretensjonalną kolorystykę oraz ekskluzywność komfortu. Światło wydobywające się zza szyby modeli tej serii współgra z otoczeniem nadając mu niepowtarzalny charakter.

Takie urządzenia w domu to już nie tylko sprzęt gospodarstwa domowego, to prawdziwe dzieła sztuki. Także dzięki zaskakującym detalom i subtelnemu w odbiorze, eleganckiemu systemowi sterowania. Obcując z danym przedmiotem, użytkownik powinien doświadczać komfortu zarówno pod względem zmysłowym, jak i fizycznym. Dla wszystkich, którzy w swoim codziennym życiu poszukują wygody i luksusu stworzona została linia Style. Urządzenia z tej linii są przyjazne i funkcjonalne zarówno w użyciu jak i utrzymaniu. Wzmacniają dobre samopoczucie i wyjątkowy nastrój dzięki odpowiednio wyposażonym otoczeniu. Sprzęty z tej linii potwierdzają styl życia, gust jego użytkowania podnosząc prestiż a jednocześnie zapewniając wygodę.

Dla osób, które cenią komfort a także ultranowoczesne, ciekawe formy i które nie wahają się przed eksperymentowaniem odkrywając nowe rozwiązania, marka Hotpoint-Ariston wprowadza linię Diamond. Poprzez unikalne połączenie cieni i barw przywodzi na myśl wysokiej próby diament. W linii tej dostępne są modele w kolorze lodowym (ICE), czarnym (BK), lustrzanym (MR) i szampana (CH). Szkło i kryształ gwarantują w każdej kuchni niepowtarzalny urok i styl.

Dla wszystkich, którzy cenią klasyczny styl firma Indesit proponuje dodatkową linię - Class. To, co ją wyróżnia, to przede wszystkim zaokrąglone kształty i innowacyjne wykonanie. Umiejętne wykorzystanie szarości i czerni, połączeń metalu i szkła oraz jasnego światła - sprawdza się w nowoczesnej kuchni. Bogactwo formy i treści zastąpiono tu wysokiej jakości materiałami, które tworzą wizualny efekt niewymuszonej prostoty i dosłowności. Jeżeli dodamy do tego wysokie wartości użytkowe, równanie staje się proste - to komfort i satysfakcja.

Marka Hotpoint-Ariston nie zapomina jednak o użytkownikach, którzy w swojej kuchni chcieliby zatrzymać urok tradycji. W tworzeniu takiego klimatu najbezpieczniejsze jest posługiwanie się sprawdzonym zestawem. By nie zagubić klasycznych form i zapewnić innowacyjne rozwiązania Hotpoint-Ariston wprowadził linię Traditional. Przy tworzeniu tej linii kierowano się troską o bezpieczeństwo i wygodę użytkownika. Wykorzystano tradycyjne formy, elementy i kolory takie jak biel antyczna (OW), antracyt (AN) czy biały (WH). Sprzęty o takim wzornictwie idealnie pasują do kuchni w rustykalnym stylu.

Jak poruszać się po takich wystawach współczesnej sztuki użytkowej, aby wybrać odpowiednie dzieło dla siebie? Należy przede wszystkim kierować się własnym stylem. Marka Hotpoint-Ariston to bogactwo modeli, ułatwiające każdemu znalezienie tego, czego potrzebuje - dzięki temu wybór staje się prosty.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indesit Company Polska
http://www.indesit.pl

Komentarze (2)

  • avatar
    osssa 2009-05-27 12:51:31

    Jak dla mnie jedyny wartościowy elegancki i funkcjonalny sprzęt ma Amica. Ani razu nie miałam problemu z ich produktami. Chodzą jak zegarek. Piecyk i lodówka są ponadto bardzo ciche. Tego samego nie mogę niestety powiedzieć o indesit. Naprawiałam na gwarancji.

  • fraela
    fraela 2009-04-03 14:12:04

    Cudne mają te sprzęty, nowe linie rzeczywiście robią wrażenie. Ja mam piekarnik LG 4w1 czyli opiekacz, piekarnik, parowar, kuchenka mikrofalowa. Też wygląda nowocześnie, też ma kolor srebrny. Ciekawa jestem jaką gwarancję ma Ariston na swój sprzęt AGD?


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »