Technologie » AGD - RTV

Kolejna prestiżowa nagroda dla Indesit Company

Kolejna prestiżowa nagroda dla Indesit Company
Zobacz więcej zdjęć »
Pralka Moon „Produktem Roku” według ERT Weekly

Pralka Indesit Moon, zaprojektowana przez Giugiaro, światowej sławy włoskiego projektanta, została wyróżniona kolejną międzynarodową nagrodą. Do konkursu zorganizowanego w Wielkiej Brytanii przez prestiżowy tygodnik ERT Weekly - ERT Industry Awards - zgłoszonych zostało 100 produktów. Pralkę Moon firmy Indesit Company uhonorowano tytułem „Produkt roku" (ERT Product of the Year). Eksperci, wchodzący w skład jury, docenili innowacyjne rozwiązania oraz wyjątkowy design pralki Moon. Podkreślali, iż uprościła ona pojęcie sprzętu, jakim jest pralka, zachowując przy tym pełną jej funkcjonalność. Nagroda przyznana Indesit Moon to triumf prostoty i nowoczesnego wzornictwa, a także wyróżnienie firmy za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w sprzętach codziennego użytku.

Nagroda ERT Product of the Year to kolejne wyróżnienie przyznane pralce Moon. W 2007 r. produkt firmy Indesit został uhonorowany wieloma prestiżowymi nagrodami: Grand Prix de l'Innovation w kategorii Design w 4. edycji konkursu na Paryskich Targach Branżowych, Janus de l'Industrie przyznawaną przez Instytut Français du Design, Kitchen Product of the Year w konkursie Designer Awards w Wielkiej Brytanii oraz statuetką Zlota Villa w Polsce. W 2008 r. pralka Moon otrzymała nagrodę Good Design Award od Muzeum Architektury i Designu - Chicago Atheneaum oraz wygrała pierwszą nagrodę w brytyjskim konkursie Excellence in Design Awards.

***
Indesit Company to drugi w Europie oraz piąty na świecie producent sprzętu AGD. Firma została założona w 1975 roku przez obecnego prezesa Vittoro Merloni i jest notowana na giełdzie w Mediolanie od 1987 roku. Sprzedaż grupy w 2006 r. przekroczyła 3 miliardy Euro przy produkcji rzędu 15 milionów sztuk. Główne marki grupy to Indesit i Hotpoint-Ariston. Indesit Company posiada 18 zakładów produkcyjnych oraz 24 oddziały handlowe na całym świecie i zatrudnia ponad 17,000 pracowników.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indesit Company Polska
http://www.indesit.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »