Rozrywka i wypoczynek » Święta

Dzień Babci i Dziadka w Arkadach Wrocławskich

Dzień Babci i Dziadka w Arkadach Wrocławskich
Zobacz więcej zdjęć »
Modni, przebojowi, aktywni i zdrowi – to seniorzy XXI wieku. Jak osiągnąć taki styl życia? Na to pytanie odpowiedzą specjaliści w najbliższy weekend 21 i 22 stycznia w Arkadach Wrocławskich.

Nadchodzący weekend w Arkadach Wrocławskich jest dedykowany seniorom, którzy będą mieli okazję do skorzystania z bezpłatnych porad specjalistycznych, oferowanych przez Centrum z okazji Dnia Babci i Dziadka. W sobotę i niedzielę, w godzinach od 12:00 do 16:00 będą czekać na nich lekarz internista i pielęgniarka reprezentujący Centrum Medyczne ENEL-MED. Babcie i dziadkowie będą mieli możliwość zasięgnięcia bezpłatnych porad lekarskich i zmierzenia ciśnienia krwi.

Niespodziankę dla Klientów Arkad Wrocławskich w wieku 55+ przygotowało także Centrum Protetyki Słuchu FONO, których przedstawiciel po indywidualnej rozmowie, zaprosi seniorów na bezpłatne badanie słuchu w wybranym terminie.

O modzie dla osób dojrzałych opowie stylistka, która zaprezentuje również stylowe ubrania, dodatki i obuwie, wyselekcjonowane specjalnie dla seniorów z bogatej oferty sklepów Arkad. Stylistka udzieli także indywidualnych porad modowych oraz wskaże, w jaki sposób aktualne trendy mody powinny być zaadaptowane do wieku i sylwetki, by wyglądać modnie i stylowo.

Dla osób korzystających z atrakcji przygotowanych przez Centrum przygotowane zostały też liczne niespodzianki. Będzie można zapoznać się także z ofertą Wrocławskiego Centrum Seniora.

Zapraszamy 21 i 22 stycznia w godzinach 12:00 – 16:00 do Arkad Wrocławskich.

Arkady Wrocławskie – Tu każda chwila cieszy. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »