Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Nurkowali z rekinem w Arkadach

Nurkowali z rekinem w Arkadach
Zobacz więcej zdjęć »
Rekin czarnopłetwy, egzotyczne ryby i malownicza rafa koralowa. W takim otoczeniu w akwarium oceanicznym Arkad Wrocławskich zanurkowało trzech Klientów Centrum. Nurkowanie odbyło się w sobotę 18 sierpnia.

Chcę aby mój sześcioletni wnuczek mógł powiedzieć: Mój dziadek jeszcze wiele może” - to powód, dla którego Pan Andrzej, najstarszy uczestnik nurkowania (59lat), zdecydował się na pełne zanurzenie w akwarium Arkad Wrocławskich.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Oprócz niego, z rekinem pływała 25-letnia Marta, którą do nurkowania zgłosili jej przyjaciele, robiąc jej w ten sposób prezent urodzinowy. Najmłodszy nurek – Michał, miał zaledwie 17 lat, jednak to on mógł się pochwalić największym doświadczeniem w zakresie nurkowania. Wszystkie trzy osoby, które w sobotę dały nura w podwodny świat Arkad, były laureatami konkursu „Zanurkuj w Arkadach”.

Zanim cała trójka zeszła pod wodę, uczestniczyła w krótkim szkoleniu poprowadzonym przez profesjonalnego płetwonurka. Dowiedziała się, że wbrew pozorom, rekin nie jest najgroźniejszym mieszkańcem akwarium. Uważać trzeba również na jadowitą skrzydlicę, parzące ukwiały, agresywną murenę i jeżowce. Nauczyli się także oddychania w masce gazowej i gestów, za pomocą których należy komunikować się pod wodą.

Po krótkim przeszkoleniu przyszedł czas na nurkowanie. Najpierw uczestnicy poznali faunę i florę akwarium na poziomie -1, później na poziomie 0 – to właśnie w tym drugim mieszka rekin czarnopłetwy. Kibicowali im przyjaciele, rodzina, a także klienci robiący zakupy w Arkadach Wrocławskich.

Nurkowanie odbyło się 18 sierpnia o godzinie 14:00. Fotorelacja z wydarzenia dostępna jest na www.facebook.com/arkadywroclawskieRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »