Społeczeństwo » Społeczeństwo

Dzień Dziecka w LodyBonano – wygraj 30 zł do wykorzystania w lodziarniach sieci!

Dzień Dziecka w LodyBonano – wygraj 30 zł do wykorzystania w lodziarniach sieci!
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji Dnia Dziecka rusza ogólnopolska kampania sieci LodyBonano.
Na antenie radia RMF FM usłyszymy spoty zachęcające do wspólnego spędzenia tego dnia i odwiedzenia lodziarni właśnie 1 czerwca. Do tego na stronie internetowej stacji do wygrania będą bony upominkowe o wartości 30 zł na wszystkie desery z menu.

Dzień Dziecka nie może się obyć bez wizyty w lodziarni, dlatego LodyBonano od lat towarzyszą najmłodszym klientom w ich wyjątkowym święcie. W tym roku sieć została partnerem ogólnopolskiej stacji radiowej RMF FM. Z okazji Dnia Dziecka na stronie internetowej nadawcy odbędzie się szereg konkursów, w których do wygrania będą m.in. bony upominkowe o wartości 30 zł do wykorzystania w lodziarniach LodyBonano.

– Gorąco zachęcamy do śledzenia strony internetowej Radia RMF FM. Przez cały tydzień poprzedzający Dzień Dziecka wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w konkursach i wygrywać atrakcyjne nagrody, w tym bony na nasze pyszne desery – mówi Monika Zalewska, manager rozwoju sieci.

Od 29 maja do 1 czerwca na antenie stacji w godzinach porannych oraz popołudniowych usłyszymy także spoty zachęcające do odwiedzenia lodziarni LodyBonano.

– Dla wielu rodzin wizyta 1 czerwca w naszych lokalach to już tradycja. W tym roku Dzień Dziecka wypada w sobotę, dlatego spodziewamy się jeszcze większego zainteresowania. Gorąco zapraszamy wszystkie maluchy do odwiedzenia LodyBonano. Słodki akcent pod postacią ulubionego, zimnego deseru z pewnością umili dzieciom ten dzień – podsumowuje Monika Zalewska. 

Informacji o konkursach z okazji Dnia Dziecka oraz nagrodach ufundowanych przez LodyBonano szukajcie na stronie: https://www.rmf.fm/radio/konkursy.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »