Moda » Odzież

Dzień Modnych Kobiet

Dzień Modnych Kobiet
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższą niedzielę, 8 marca, w Salonie Firmowym Every Nature będzie miał miejsce Dzień Modnych Kobiet. Wszystkie Panie, które odwiedzą tego dnia sklep markowy, czeka miła, kobieca niespodzianka.

- W związku ze zbliżającą się wiosną, a także ze względu na Kobiece Święto, przygotowaliśmy dla naszych Klientek moc atrakcji – informuje Piotr Berliński, dyrektor zarządzający Every Nature.                      - Jednocześnie z tej okazji pragniemy złożyć wszystkim Paniom serdeczne życzenia pięknych chwil w modnym stylu – dodaje.

 

Od 1 marca klientki firmy mogą skorzystać z Promocji „Produkt za złotówkę”. Szczegóły promocji znaleźć można na stronie internetowej www.everynature.pl.

 

Już niedługo dostępna będzie także nowa kolekcja marki Every Nature. Inspiracją w tym sezonie był styl nieśmiertelnej Coco Chanel oraz Yves Saint – Laurenta.

 

- Pierwsze zwiastuny kolekcji na sezon wiosna – lato 2009 widać już na naszej stronie internetowej. Jednak całkowita prezentacja nowej kolekcji nastąpi w następnym tygodniu – zdradza Piotr Berliński.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Żarówka PR i Marketing
http://www.zarowkamarketing.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »