Technologie » AGD - RTV

Dzień z Media Markt w Skarżysku-Kamiennej

Dzień z Media Markt w Skarżysku-Kamiennej
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę, 21 marca br. Media Markt zaprasza na dzień pełen atrakcji dla całej rodziny, zapowiadający otwarcie nowego sklepu sieci w Skarżysku-Kamiennej.
Na uczestników zabawy czeka m.in. rywalizacja w grach na Playstation, piłkarska bramka Media Markt oraz strefa zabaw dla dzieci.

Otwarcie pierwszego sklepu Media Markt w Skarżysku-Kamiennej zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak sklep przywita pierwszych klientów, dyrekcja marketu zaprasza mieszkańców miasta do wspólnej zabawy. Wszystkie atrakcje dostępne będą w godzinach 10:00-16:00 w specjalnym namiocie, ustawionym na parkingu przed sklepem Media Markt, zlokalizowanym w Centrum Handlowym Talgo, przy ul. Metalowców 5.

Uczestnicy sobotniego wydarzenia będą mogli miło spędzić czas i jednocześnie wziąć udział w ciekawych animacjach oraz konkursach. Wielbiciele gier będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji na konsolach Playstation, sportowe emocje zapewni również stanowisko do gry w piłkarzyki oraz popularna bramka Media Markt. Każdy celnie oddany strzał zostanie nagrodzony upominkiem. Specjalną strefę zabaw przygotowano także dla najmłodszych uczestników wydarzenia.

Mam nadzieję, że dzień w towarzystie Media Markt będzie udany dla mieszkańców Skarżyska-Kamiennej, zwłaszcze że każdy z uczestników ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. kartę podarunkową na zakupy w naszym sklepie. – powiedział Daniel Wojtysiak, Dyrektor Marketu Media Markt w Skarżysku-Kamiennej.

Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski i jest liderem w branży.

Media Markt
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »