Kultura, sztuka » Muzyka

Dziesięciu doskonałych wykonawców na Nowym Męskim Graniu w Sopocie!

Internauci wybrali dziesięć zespołów, które 28 czerwca wystąpią w Sopocie podczas koncertu w ramach projektu Nowe Męskie Granie. Wieczór na sopockiej scenie zakończy kolektyw Kim Nowak.

Już po raz czwarty marka Żywiec promuje zdolnych artystów w ramach konkursu Nowe Męskie Granie. 28 czerwca na stworzonej specjalnie dla nich scenie w Sopocie, będą mogli zaprezentować swoją twórczość i zdobyć szansę na występ podczas jednego z koncertów trasy Męskie Granie 2014. Wykonawców biorących udział w projekcie wybrał dziennikarz radiowej Trójki – Piotr Stelmach. W Teatrze na Plaży w Sopocie zagra dziesięć zespołów, które zdobyły największe uznanie internautów: Patrick The Pan, Ryba And The Witches, MIKROBI.T, The Freuders, The Shipyard, Cinemon, ØRGANEK, Drekoty, Karate Free Stylers, AKX.

Dzień po koncercie rozpocznie się drugi etap akcji. Fani, głosując przy pomocy dedykowanej aplikacji na profilu wydarzenia na Facebooku (www.facebook.com/meskiegranie), zdecydują, które sześć zespołów wyruszy w trasę koncertową Męskie Granie 2014. Głosowanie zakończy się 4 lipca.

W pierwszym etapie konkursu Nowe Męskie Granie oddano prawie 19 tysięcy głosów. Muzyka artystów biorących udział w akcji została odtworzona ponad 52 tysiące razy przy pomocy dedykowanej aplikacji.

 Wstęp na sopocki koncert jest bezpłatny.

 Więcej o Męskim Graniu na: www.meskiegranie.pl

 

Wyłącznym sponsorem projektu Męskie Granie jest marka Żywiec.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

joannat

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »