Dom » Architektura

ECO nowości w ofercie Technistone

ECO nowości w ofercie Technistone
Zobacz więcej zdjęć »
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych odbiorców, którzy cenią sobie proekologiczne rozwiązania, firma Technistone postanowiła wprowadzić do swojej oferty trzy nowe powierzchnie konglomeratowe, nie tylko przyjazne środowisku, ale także i kieszeni.
Życie w zgodzie z naturą to idea, która coraz częściej przyświeca nam w codziennym funkcjonowaniu. Kierując się nią, przykładamy bardzo dużą wagę do umacniania oraz wprowadzania nowych, proekologicznych nawyków, a nasze wnętrza aranżujemy według najnowszych, organicznych trendów. Obserwując rynek, firma Technistone postanowiła wzbogacić swoją ofertę powierzchni konglomeratowych trzema nowymi propozycjami, które potrafią w pełni sprostać oczekiwaniom współczesnych odbiorców, co więcej, które są przyjazne otaczającej nas naturze.

Eco skład
Elegance Eco Nev, Elegance Eco Zen i Elegance Eco Ash - za tymi intrygująco brzmiącymi nazwami kryją się trzy najnowsze wybarwienia powierzchni konglomeratowych, które właśnie dołączyły do linii Essential Collection firmy Technistone. Materiały wchodzące w skład tej serii wytwarzane są z selekcjonowanych piasków kwarcowych i krzemionkowych, sprowadzanych wyłącznie z najlepszych światowych złóż, szkła oraz kwarcu, pochodzących z Czech, czyli kraju, w którym firma Technistone produkuje swoje konglomeraty kwarcytowe. Trzy najnowsze powierzchnie konglomeratowe Technistone posiadają wysoką zawartość surowców wtórnych - ich ilość wynosi minimum 30% co sprawia, że są przyjazne środowisku, idealnie wpisując się w nowoczesne, organiczne koncepcje wnętrz. Warto zauważyć, że konglomeraty kwarcytowe Technistone, posiadają certyfikaty SCS Global Services, przyznawane produktom, które nie emitują szkodliwych substancji do środowiska i których wytwarzanie odbywa się z poszanowaniem praw natury. Najwyższa jakość komponentów tworzących slaby przekłada się na ich doskonałe właściwości, takie jak: podwyższona odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, antyseptyczność, ponadprzeciętna trwałość, niepodatność na zaplamienia, a także nienasiąkliwość.

Eco design
Najnowsze powierzchnie konglomeratowe wchodzące w skład Essential Collection, dostępne są w najbardziej pożądanych kolorach na rynku: bieli, beżach i szarości. Ich tonacje do złudzenia przywodzą na myśl odcienie naturalnych kamieni, co dodaje im proekologicznego charakteru, a także nieco tajemniczości. Slab Elegance Eco Nev, stanowi najjaśniejszą propozycję wśród trzech nowości Technistone. Biała powierzchnia wzbogacona drobinkami szkła i kwarcu w czarnej tonacji, prezentuje się bardzo neutralnie, doskonale dopełniając nowoczesne, stonowane aranżacje wnętrz. Konglomerat Elegance Eco Zen, utrzymany jest w tonacji ciepłych beżów i brązów. Kolorystyka materiału doskonale wpisuje się w koncepcję wnętrzarską ZEN, w której dominują barwy ziemi. W stylizacjach inspirowanych filozofią Wschodu, naturalne materiały wykończeniowe, takie jak np. drewno i kamień, są bardzo mile widziane, dlatego też zastosowanie w nich materiałów Technistone - kamienia udoskonalonego technologicznie - to idealne rozwiązanie. Ostatnią, najciemniejszą propozycję wśród nowości Essential Collection, stanowi Elegance Eco Ash, utrzymany w szarościach, wzbogaconych grafitowymi drobinkami szkła i kwarcu. Materiał ten, podobnie jak popiół, od którego pochodzi jego nazwa, jest w dużej mierze produktem wtórnym, a jego popielata tonacja idealnie wpisuje się w nowoczesne, minimalistyczne projekty.
Pojęcie „Eco design" odnosi się nie tylko do proekologicznego aspektu produkcji i stosowania konglomeratów Technistone, ale także do wymiaru ekonomicznego. Nowoczesne metody wytwarzania gwarantują wyjątkową przystępność ceny przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości materiału, potwierdzonej 10-letnią gwarancją Producenta.

Informacje o firmie:

TECHNISTONE to wiodący europejski producent płyt wykonanych z konglomeratu kwarcowego i kwarcowo-granitowego z ponad 20-letnią historią. Centrala TECHNISTONE znajduje się w Republice Czeskiej - mieście Hradec Kralove, gdzie firma od 23 lat produkuje kamień konglomeratowy we włoskiej technologii Breton. Produkt dostępny jest w postaci płyt o najwyższej jakości, wysokiej higieniczności i licznych walorach estetycznych. TECHNISTONE jest również aktywnym członkiem ASTA Europe (Europejskiego Zrzeszenia Producentów kamienia Konglomeratowego), które kładzie duży nacisk na normy wg których produkowany jest kamień konglomeratowy. Ścisła kontrola jakości surowców, produkcji czy pakowania i wysyłki daje TECHNISTONE pewność, że klient końcowy będzie zadowolony z użytkowania finalnego produktu. Posiadanie Certyfikatu ISO 9001, który jest sprawdzany i kontrolowany przez renomowaną niemiecką firmę TUV daje odbiorcom pewność najwyższej jakości materiału. Wszystkie materiały TECHNISTONE posiadają 10 lat gwarancji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »