Firma » Reklama

Edelman Polska z AstraZeneca

Edelman Polska z AstraZeneca
Zobacz więcej zdjęć »
Edelman Polska wygrał przetarg na obsługę public relations firmy AstraZeneca - jednego z największych producentów leków na świecie. Umowa o współpracy została podpisana na czas nieokreślony.

Współpraca obejmuje m.in. działania z zakresu media relations, wsparcie programów edukacyjnych realizowanych przez AstraZeneca, pomoc w koordynacji współpracy ze stowarzyszeniami pacjenckimi oraz doradztwo strategiczne.

Za obsługę projektów odpowiadać będzie zespół nowo utworzonego działu Healthcare, którym kieruje Jolanta Zieleniewska.

AstraZeneca jest producentem nowoczesnych leków przeznaczonych do zwalczania chorób stanowiących najważniejsze wyzwania współczesnej medycyny. AstraZeneca dostarcza leki w 8 głównych dziedzinach medycyny: onkologii, urologii, pulmonologii, gastroenterologii, kardiologii, psychiatrii, anestezjologii oraz antybiotykoterapii.

Edelman Inc. jest największą niezależną, sieciową agencją public relations na świecie. W czerwcu 2005 roku firma otworzyła swoje biuro w Warszawie. Tym samym, Polska jest pierwszym z dziesięciu państw, nowych członków Unii Europejskiej, w której Edelman ma własne biuro. Edelman Polska zatrudnia 25 konsultantów specjalizujących się w PR korporacyjnym, PR konsumenckim i Healthcare PR. Konsultanci Edelman Polska posiadają doświadczenie w obsłudze klientów branży farmaceutycznej, energetycznej, motoryzacyjnej, nowych technologii i dóbr szybko zbywalnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »