Firma » Reklama

Edelman pracuje dla 3M Poland

Edelman pracuje dla 3M Poland
Zobacz więcej zdjęć »
Od lutego 2009 roku agencja Edelman współpracuje w zakresie kompleksowej obsługi PR z 3M Poland.

Agencja odpowiedzialna będzie za działania w zakresie komunikacji korporacyjnej, komunikacji wewnętrznej oraz produktowej dla wszystkich produktów 3M, w tym programy edukacyjne, wprowadzenia nowych produktów, eventy, bieżące doradztwo komunikacyjne oraz prowadzenie biura prasowego.

Prace dla Klienta prowadzić będzie zespół pod kierownictwem Katarzyny Skowrońskiej, Senior Account Managera.

Wybór przez 3M Edelman Polska do kompleksowej obsługi w zakresie komunikacji PR jest wyróżnieniem i dowodem zaufania do kompetencji i doświadczenia agencji - powiedziała Barbara Kwiecień, General Manager Edelman Polska

3M Company prowadzi działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata w sześciu sektorach produktowych. Od ponad 100 lat dostarcza swoim klientom produkty i usługi najwyższej jakości, praktyczne i łatwe w zastosowaniu. 3M dysponuje gamą 50.000 produktów. Jest liderem na wielu rynkach, m.in. na rynku przemysłowym, transportu i drogownictwa, telekomunikacji, bezpieczeństwa, ochrony i zabezpieczeń, produktów medycznych i stomatologicznych. Firma 3M Company znana jest z takich marek jak: CommandTM, Cuno, FiltreteTM, Littmann®, NexcareTM, Post-it®, Viscoplast, Scotch®, Scotch-BriteTM, ScotchgardTM, ScotchliteTM, Scotchprint® Graphics, ThinsulateTM, VikuitiTM

3M Poland Sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing i została założona w Polsce w 1991 roku. Centrala mieści się w Kajetanach k/Warszawy, a biura regionalne w Gdańsku, Katowicach i Wrocławiu. 3M Poland posiada zakłady produkcji medycznej i przemysłowej we Wrocławiu. 3M Poland posiada w swojej ofercie ponad 10.000 produktów.

Edelman jest największą niezależną sieciową agencją public relations, zatrudniającą ponad 3100 osób w 53 biurach na całym świecie. Magazyny Advertising Age i PRWeek przyznały Richardowi Edelmanowi, CEO Edelman, tytuł: „2007 Agency Executive of the Year". Polskie biuro Edelman zostało otwarte 1 czerwca 2005 roku . Edelman Polska zatrudnia obecnie ponad 25 konsultantów, świadcząc klientom kompleksowe usługi z zakresu public relations.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »