Firma » Biznes

Edukacja menedżerska i wiarygodność przekazu

Edukacja menedżerska i wiarygodność przekazu
Zobacz więcej zdjęć »
Niezależnie od wykonywanego zawodu czy zajmowanego stanowiska, formalne wykształcenie daje w perspektywie wiele korzyści i zawsze stwarza nowe możliwości. Posługiwanie się zdobytą wiedzą i osiągnięcie zamierzonego efektu wymaga jednak wielu umiejętności m.in. sprawnej komunikacji z otoczeniem.

Komunikacja werbalna, to wiodące zagadnienie, które poruszamy na łamach najnowszego wydania Biuletynu Obsługi Klienta (BOK 1-2/2018). 

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB stworzyły program I-szej edycji Studium Menedżer Contact Center. Studium skierowane jest do osób, które chcą profesjonalnie zarządzać jednostkami typu call/contact center. Program Studium uwzględnia między innymi takie zagadnienia, jak zdalna obsługa klienta i wsparcie sprzedaży, przydatne w praktyce dla osób, które zajmują się np. zarządzaniem sklepami internetowymi.

„…Niezależnie od tego jaki ktoś zawód wykonuje, czy przedstawia sprawozdanie przed zarządem, prowadzi negocjacje, jest politykiem, dziennikarzem, szkoli ludzi, pracuje w call center, dziale HR, mówi do 500 osób… jego głos pokazuje, czy mówca jest profesjonalistą, przygotowanym do różnych sytuacji człowiekiem, pewnym tego, o czym opowiada…” – o tym mówi nasz specjalny gość Wioletta Bieniek, logopeda medialny.

Wiele miejsca poświeciliśmy też zagadnieniom CEM (customer experience management) - monitorowaniu jego skuteczności w firmach, zwłaszcza w jednostkach typu call/contact center, oraz codziennemu zastosowaniu CEM w praktyce.

Najnowszy numer Biuletynu Obsługi Klienta dostępny jest pod adresem: http://www.customercare.com.pl/wydawnictwaccms/2018.html

 

Wydawcą Biuletynu Obsługi Klienta są Wydawnictwa CCMS.

CCMS jest firmą świadcząca usługi doradcze i szkoleniowe w obszarze komunikacji z rynkiem, struktur obsługi klienta i sprzedaży. CCMS jest także wydawcą publikacji książkowych z zakresu telemarketingu. Z usług CCMS korzystali m.in.: Toyota Bank,  Infakt, Morizon, pkt.pl, Sanitec Koło, Teleperformance, Energa, Instytut Rozwoju Biznesu (IBD), ITCard, La Lorraine Polska.

 

Kontakt:

 

Sylwester Kućmierowski

tel.:  780 106 820

mail: sylwester.kucmierowski@ccms.com.pl

 

Robert Waker

tel.: 793 34 44 88

mail: r.waker@ccms.com.pl  

 

www.ccms.com.pl

www.facebook.com/BOK.customercare/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

CCMS
http://ccms.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »