Firma » Biznes

Edukacja z przywilejami od SAGE

Edukacja z przywilejami od SAGE
Zobacz więcej zdjęć »
Od lipca firmy szkoleniowe i uczestnicy szkoleń oraz uczelnie i studenci mogą korzystać z przywilejów programu Sage dla Edukacji. Program obejmuje m.in. udzielanie licencji edukacyjnych, merytoryczne wsparcie w kształceniu a także płatne staże.

Bogata oferta współpracy dla firm szkoleniowych

Firmy szkoleniowe prowadzące szkolenia z finansów, zarządzania czy obsługi kadrowo-księgowej, które przystąpią do Sage dla Edukacji, uzyskują dostęp do wersji edukacyjnych systemów Sage Symfonia, na atrakcyjnych warunkach. Oferta obejmuje także wsparcie techniczne w postaci konsultacji oraz gotowe materiały szkoleniowe i zaświadczenia dla uczestników szkoleń a także 30% zniżki na zakup oprogramowania Sage do obsługi własnej działalności lub administracji.

Benefity dla uczelni i studentów

Uczelnie, które prowadzą zajęcia z wykorzystaniem systemów Sage i przystąpią do Sage dla Edukacji, także uzyskują dostęp do wersji edukacyjnych i 30% zniżki na zakup oprogramowania Sage do obsługi własnej działalności lub administracji.

Czytaj całość informacji tutaj: http://www.erp-view.pl/wiadomosci/edukacja_z_przywilejami_od_sage.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »