Technologie » Komputery

Efektywne zarządzanie harmonogramem projektu – czyli jak dobrać narzędzia informatyczne do własnych

Efektywne zarządzanie harmonogramem projektu – czyli jak dobrać narzędzia informatyczne do własnych
Zobacz więcej zdjęć »
Projekt to zagadnienie złożone i istnieje wiele czynników wpływających zarówno na potencjał osiągnięcia sukcesu, jak i mówiąc potocznie „utopienie’ całego przedsięwzięcia. Jednym z kluczowych elementów jest harmonogram oraz możliwość śledzenia jego realizacji.


Źle zaplanowany może zniweczyć inne dobre decyzje i spowodować, że cały projekt trudniej będzie zakończyć sukcesem. Jak dobrać odpowiednie narzędzie informatyczne do własnych potrzeb? Czym się kierować i na co trzeba zwrócić uwagę? Zapraszamy do materiału Andrzeja Seroczyńskiego – Eksperta i Product Managera obszaru Zarządzanie Projektami w SIMPLE S.A.

 
Projekt to nie tylko budżet i zakres. Nie mniej istotny jest także optymalnie skonstruowany harmonogram. Ma to wpływ zarówno na rzecz oczywistą, jaką jest zakończenie projektu w założonym terminie, ale o czym nie wszyscy zdają sobie sprawę, także na efektywność finansową całego przedsięwzięcia. Kluczowym elementem jest tutaj rozsądne gospodarowanie zasobami oraz takie planowanie dostaw materiałów, aby z jednej strony nie tworzyć zbędnych zapasów, a z drugiej nie występowały opóźnienia w dostawach.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/wiadomosci/efektywne_zarzadzanie_harmonogramem_projektu_czyli_jak_dobrac_narzedzia_informatyczne_do_wlasnych_potrzeb.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »