Dom » Wnętrza

Egzotyczne meble na prestiżowych Targach HORECA w Krakowie

Egzotyczne meble na prestiżowych Targach HORECA w Krakowie
Zobacz więcej zdjęć »
Już po raz 17-ty w Krakowie odbyły się Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA. Na powierzchni 7000 m2 swoje najnowsze produkty i rozwiązania zaprezentowało ponad 300 wystawców z Polski i zagranicy, a liczba odwiedzających sięgnęła 9000 gości.

Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA to cykliczne wydarzenie, które miało miejsce w dniach 18-20 listopada w Hali Wystawienniczej w Krakowie, organizowane przez firmę Targi Kraków Sp. z o.o. W ramach imprezy odbyły się również Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD oraz Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO. Fachowcy z branży hotelarsko - gastronomicznej mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą wyposażenia, mebli i sprzętu niezbędnego w każdym hotelu oraz restauracji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ponadto na specjalnie wyodrębnionej powierzchni producenci i dystrybutorzy żywności zaprezentowali bogatą ofertę dla branży gastronomicznej, a na stoiskach odbywały się liczne degustacje, pokazy i prezentacje.

Impreza cieszyła się  bardzo dużym zainteresowaniem wśród wystawców i zwiedzających. Wyraźnie widać, że przedsiębiorcy z branży hotelowej i gastronomicznej chcą być na bieżąco i inwestują w rozwój swoich firm. Zaskoczyła nas liczba zainteresowanych osób naszą ofertą. Inwestorzy podkreślali, że nasze meble kolonialne, stylowe i egzotyczne to dobry pomysł na oryginalny i ponadczasowy wystrój wnętrza. W końcu taki styl cieszy się uznaniem wśród Klientów już od wielu lat, a moda na niego nie przemija. Zaprezentowane przez nas na targach kolekcje Mahakaria, Koda oraz Classic szybko zyskały swoich zwolenników. Uczestnictwo w imprezie było dla nas nie tylko okazją do świetnej promocji salonu przy ul. Warszawskiej w Krakowie, ale również gwarancją spotkania z profesjonalistami z kraju i zagranicy. Mamy nadzieję, że nasze oryginalne meble będą zdobić nie jeden hotel i restaurację w Polsce oraz zagranicą." - mówi Małgorzata Kasińska, Prezes Zarządu firmy OPUS-M Sp. z o.o.  

Listopad w branży hotelarskiej i gastronomicznej już zawsze będzie kojarzył się z Targami HORECA w Krakowie. O możliwościach i randze tej imprezy świadczy nie tylko imponująca liczba odwiedzających, ale również obecność międzynarodowych firm. Promocja produktów oraz usług na targach HORECA to niebywale istotne wydarzenie dla większości przedsiębiorstw.

Źródło: OPUS-M Sp. z o.o., www.opusmeble.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aneta

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »