Firma » Praca

EKO-OKNA S.A. będą rekrutować w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jastrzębiu Zdroju

EKO-OKNA S.A. będą rekrutować w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jastrzębiu Zdroju
Zobacz więcej zdjęć »
W czwartek, 22 marca w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jastrzębiu Zdroju odbędzie się giełda pracy z przedstawicielami firmy EKO-OKNA S.A. W tym dniu, od godziny 11:00 wszystkie osoby chętne do pracy w dziale produkcji mają szansę złożyć swoje CV i odbyć rozmowę kwalifikacyjną.

W ubiegłym roku pracę w mieszczącej się w Kornicach firmie znalazło aż tysiąc osób, niedawno liczba ta wzrosła o ponad 500. Obecnie są to już imponujące 4 tysiące pracowników. Rekrutacja trwa jednak nadal, a przedsiębiorstwo poszukuje chętnych do pracy w dziale produkcji. W tym celu EKO-OKNA S.A. uczestniczą w giełdach pracy. Najbliższa odbędzie się w czwartek, 22 marca w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jastrzębiu Zdroju. 

EKO-OKNA S.A. największy pod względem obrotu producent okien w Polsce, daje pracownikom przede wszystkim gwarancję stabilnego zatrudnienia na dobrych i przejrzystych warunkach. Zatrudnieni mogą także korzystać z proponowanych benefitów m.in. z karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, bogatego pakietu socjalnego, paczek na święta, możliwości awansu, udziału w szkoleniach i ciekawych projektach oraz największej na Śląsku sieci transportu pracowniczego do zakładu pracy. 

Aktualna jest także premia aktywizacyjna w wysokości 1000 zł netto dla tych, którzy posiadają min. 2-letnie doświadczenie i zdecydują się przejść do EKO-OKIEN. Co więcej, każda nowo zatrudniona osoba w dziale produkcji odbędzie specjalne wewnętrzne szkolenie, które przeprowadzone zostanie pod okiem doświadczonego trenera (pracownika firmy). W trakcie nauki kandydat nabędzie wiedzę i umiejętności wymagane do pracy na konkretnym stanowisku. 

Natomiast do końca marca, w pobliskich galeriach handlowych w Raciborzu, Rybniku, Wodzisławiu-Śląskim oraz Kędzierzynie-Koźlu dostępne są stanowiska EKO-OKNA S.A. przy których można zaczerpnąć wszelkich informacji na temat pracy w firmie oraz umówić się na rozmowę kwalifikacyjną. Firma proponuje wynagrodzenie na poziomie 1800-2500 zł netto podstawy w zależności od posiadanego doświadczenia zawodowego. 

Przez cały czas dokumenty aplikacyjne można przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@ekookna.pl lub zadzwonić pod numer telefonu 32 / 459 15 64. 


***
EKO-OKNA S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. EKO -OKNA jako pierwsi w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001. Posiada też Certyfikat CE.

***

KONTAKT:

EKO OKNA S.A.

www.ekookna.pl 

Kontakt dla mediów:

Justyna Korzeniak

justyna.korzeniak@adventure.media.pl 

Adventure Media s.c. Agencja Public Relations

www.adventure.media.pl

tel. 32 724 28 84fax 32 417 01 70Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 82713 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )