Społeczeństwo » Społeczeństwo

EKO-OKNA S.A. ROZBUDOWUJĄ SWÓJ PAKIET SOCJALNY

EKO-OKNA S.A. ROZBUDOWUJĄ SWÓJ PAKIET SOCJALNY
Zobacz więcej zdjęć »
Kontakt z językiem obcym, zajęcia z logopedą, zooterapia, rytmika, zabawy na świeżym powietrzu oraz profesjonalna opieka wykwalifikowanej kadry, to tylko niektóre z możliwości jakie dostępne są dla dzieci pracowników EKO-OKNA S.A. w ramach „Żłobka Partnerskiego”.

Od początku roku, pociechy osób zatrudnionych w kornickim przedsiębiorstwie, mogą korzystać z placówki w Cyprzanowie. 

Wraz z początkiem tego roku, firma EKO-OKNA S.A. proponuje swoim pracownikom możliwość opieki dla dzieci w ramach „Żłobka Partnerskiego”. Program realizowany jest przy współpracy z  Raciborskim Centrum Opieki nad Dziećmi. Maluchy uczęszczać będą do należącego do Centrum żłobka w Cyprzanowie. 

- W firmie pracuje wiele osób, które mają dzieci w wieku żłobkowym. Chcemy, aby nasi pracownicy mieli pewność, że ich maluchy są pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogów. Oferta Raciborskiego Centrum Opieki nad Dziećmi jest niezwykle bogata i każdy rodzic znajdzie odpowiednie zajęcia dla swojego maluszka. Co więcej, Cyprzanów znajduje się niedaleko naszego zakładu, więc odebranie dzieci będzie łatwe i szybkie – powiedziała Barbara Frankowicz, Kierownik Działu Personalnego EKO-OKNA S.A.

W placówce, nacisk kładziony jest na indywidualne podejście do podopiecznych. - Pracujący rodzic, może swobodnie wypełnić swoje obowiązki zawodowe, będąc przy tym spokojnym o dziecko. Kadrę zajmującą się naszymi najmłodszymi podopiecznymi stanowią przede wszystkim nauczyciele oraz pedagodzy, opiekunki dziecięce, terapeuci, logopeda, psycholog i pielęgniarki. Nasza placówka stwarza dziecku przytulne warunki, możliwie jak najbardziej zbliżone do tych domowych, dając mu tym samym poczucie bezpieczeństwa, miłej atmosfery oraz komfortu – zapewniają Daniela Szarata- Kuklewicz i Mariusz Suprowicz, właściciele Raciborskiego Centrum Opieki nad Dziećmi.

Maluchy biorą udział w zajęciach nauki języka angielskiego oraz niemieckiego, które prowadzone są w formie zabawy. Codziennie obecny jest także psycholog, który towarzyszy dzieciom w trakcie ich aktywności. Podopieczni korzystają również z zajęć zooterapii. - Oprócz tego mogą brać udział w profesjonalnych przedstawieniach teatralnych, spacerach, latem kąpieli w basenie, przyjęć urodzinowych, wizyt fryzjera i stomatologa. Ponadto organizujemy przyjęcia okolicznościowe (Dzień Matki, Dzień Ojca, itp.), sesje zdjęciowe oraz warsztaty kulinarne – dodają przedstawiciele placówki.

W żłobku zapewnione są zbilansowane posiłki, dostosowane do potrzeb najmłodszych. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6:00 do 18:00, jak również w okresie wakacji i ferii zimowych.  

***
EKO-OKNA S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. EKO -OKNA jako pierwsi w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001. Posiada też Certyfikat CE.

***

KONTAKT:

EKO OKNA S.A.

www.ekookna.pl 

Kontakt dla mediów:

Justyna Korzeniak

justyna.korzeniak@adventure.media.pl 

Adventure Media s.c. Agencja Public Relations

www.adventure.media.pl

tel. 32 724 28 84

fax 32 417 01 70

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »