Firma » Biznes

EKO-OKNA S.A. z tytułem Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2017

EKO-OKNA S.A. z tytułem Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2017
Zobacz więcej zdjęć »
Firma EKO-OKNA S.A. w ciągu niespełna dwudziestu lat stała się liderem w branży stolarki otworowej. Tak dynamiczny rozwój jest wynikiem wprowadzania coraz to nowocześniejszych rozwiązań w obszarze zarządzania kadrami.

To z kolei zostało dostrzeżone przez redakcję magazynu Strefa Gospodarki i nagrodzone tytułem Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2017.

Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2017 to ogólnopolski program z obszaru human resources (HR). Jego celem jest upowszechnianie oraz propagowanie właściwych wzorców, modeli i strategii działań w zakresie polityki personalnej oraz strategii integracji spraw personalnych ze sprawami biznesowymi. Program adresowany jest do firm prowadzących swoją działalność na terenie Polski, dla których dbałość o warunki pracy i rozwój pracowników wpisana jest w strategię przedsiębiorstwa. Głównym kryterium wyboru laureatów programu jest szeroko rozumiana jakość zatrudnienia. 


W gronie wyróżnionych firm znalazła się Spółka z Kornic, której wysoka jakość zatrudnienia, pozwoliła uzyskać tytuł Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2017. - Ta nagroda to dla nas ogromny powód do dumy, a przede wszystkim potwierdzenie właściwego kierunku działań z zakresu zarządzania kadrami. Co więcej, jest to także motywacja do nieustannego rozwoju, a co za tym idzie, ciągłego ulepszania pracy firmy - powiedział Mateusz Kłosek, prezes Zarządu EKO-OKNA S.A. - Każdego dnia staramy się zapewnić osobom, które u nas pracują jak najlepsze warunki. Trzeba pamiętać, że największą wartością firmy są ludzie, dzięki którym zakład osiąga tak dobre rezultaty. W związku z tym wyróżnienia takie jak Odpowiedzialny Pracodawca cieszą podwójnie i stymulują do dalszego działania - dodał M. Kłosek.

Godło Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2017 jest potwierdzeniem rzetelności, solidarności i wysokiej pozycji rynkowej laureata, a także doskonałą inwestycją w dalszy, dynamiczny rozwój firmy. Dodatkowo jest to również dobre narzędzie promocyjne, niezwykle pomocne w pozyskiwaniu nowych pracowników. Przyznany tytuł i godło potwierdzają, iż firma EKO-OKNA S.A. jest pracodawcą godnym polecenia, stanowiąc czytelny przekaz dla osób szukających zatrudnienia.  Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwsze wyróżnienie dla przedsiębiorstwa z Kornic w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. W zeszłym roku, w trakcie Silesia HR Trends, firma wyróżniona została tytułem „Top Pracodawca Województwa Śląskiego”.

***
EKO-OKNA S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. EKO-OKNA jako pierwsi w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001. 

***
KONTAKT:

EKO OKNA S.A.

www.ekookna.pl 

Kontakt dla mediów:

Justyna Korzeniak

justyna.korzeniak@adventure.media.pl

Adventure Media s.c. Agencja Public Relations

www.adventure.media.pl

tel. 32 724 28 84

fax 32 417 01 70Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »