Moda » Odzież

Ekologia na wybiegu

Ekologia na wybiegu
Zobacz więcej zdjęć »
Uczestnicy uroczystej Gali „White Fashion Night” Young Polish Designers Foundation mieli okazję przekonać się, że eko moda nie musi być nudna, a ekologiczne torby wielorazowego użytku pasują nawet do koktajlowych kreacji. Modelki zaprezentowały najnowsze propozycje z portfolio marki Greenbag.

W nocy z 18 na 19 czerwca br. w nowym warszawskim klubie Loft 44, została zaprezentowana  bardzo kobieca, utrzymana w pastelowych kolorach i doskonale uszyta kolekcja YPDF. Można było znaleźć przede wszystkim propozycje eleganckich strojów koktajlowo-wieczorowych, kilka propozycji ślubnych oraz coś z mody męskiej (kolekcja autorstwa Moniki Ptaszek).

Ciekawym dodatkiem do kreacji wieczorowych były ekologiczne torby Greenbag. YPDF kocha styl eko i gorąco popiera ideę wielorazowych toreb. To właśnie marka Greenbag rozpoczęła dyskusję na temat szkodliwości używania jednorazowych foliówek i zachęciła Polaków do codziennej troski o środowisko. Jak można się było przekonać na Gali, torby ekologiczne nie muszą być nudne. W portfolio marki dostępne jest wiele ciekawych wzorów zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Impreza, rozpoczęła się po godz. 21.00 i miała charakter zamknięty. Gospodynią wieczoru była Kasia Zielińska, a wśród gości pojawili się styliści i dziennikarze zajmujący się modą, ale także gwiazdy polskiego show-biznesu jak Katarzyna Cerekwicka, Karolina Borkowska, Conrado Moreno, Tomasz Iwan, Michał Koterski, Norbi, Iwona Kutyna, Adrianna Żakowska, Ewa Sabatin, Kasia Żak i wielu innych. Na wybiegu zaprezentowały się najbardziej topowe polskie modelki, fryzury do pokazu przygotowało studio Małgorzaty Strug - Zgrzywa, a o make-up zadbała ulubienica gwiazd Eryka Sokulska. Na pamiątkę imprezy, goście otrzymali ekologiczne torby Greenbag z logo YPDF.

Informacje o firmie:

Gam Sp. z o. o. z siedzibą w Toruniu powstała w 1997 roku. Od 2007 rozpoczęła dystrybucję polipropylenowych, ekologicznych toreb sprzedawanych w super i hipermarketach pod marką Greenbag. W październiku 2008r. torba Greenbag otrzymała Certyfikat Jakości Zdrowotnej z Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny.

Firma Gam Sp. z o. o. ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród: „Odkrycie Roku 2008" oraz „Ekolaur Konsumenta 2008" przyznawane przez konsumentów za najlepszy krajowy produkt. Kampania marki Greenbag została doceniona również na arenie międzynarodowej: wygrała pierwszą nagrodę Euorpean Excellence Awards w kategorii „Launch". Główne motto firmy brzmi „nasz sukces będzie sukcesem wszystkich". Za słowami idą czyny, oprócz promowania produktów pro-ekologicznych, firma GAM angażuje się we wspieranie inicjatyw charytatywnych, promocję i sponsoring sportu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »