Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

EKOLOGICZNA, Z PEŁNEGO ZIARNA, BEZ GLUTENU - PEŁNOZIARNISTA KASZKA DLA NIEMOWLĄT 3 ZBOŻA BIO marki H

EKOLOGICZNA, Z PEŁNEGO ZIARNA, BEZ GLUTENU - PEŁNOZIARNISTA KASZKA DLA NIEMOWLĄT 3 ZBOŻA BIO marki H
Zobacz więcej zdjęć »
Od niemal 100 lat ekologiczne produkty marki Holle dbają o prawidłowy i harmonijny rozwój kolejnych pokoleń.

Poczucie odpowiedzialności za oferowane artykuły spożywcze i troska o zdrowie najmłodszych sprawiły, że marka już od początku działalności wyeliminowała z procesu technologicznego wszystkie konserwanty i środki chemiczne, szczególną uwagę przykładając do pochodzenia wykorzystywanych surowców. Oferta marki obejmuje mleka modyfikowane dla niemowląt, szeroką gamę kaszek mlecznych i bezmlecznych, jak i zróżnicowane dania gotowe w słoiczkach.

Pełnoziarnista kaszka dla niemowląt 3 Zboża BIO przeznaczona jest dla niemowląt od 6. miesiąca życia dziecka, do stosowania po zakończeniu karmienia piersią, jako część zróżnicowanej diety. Zwiera trzy najpopularniejsze bezglutenowe ziarna - ryż, kukurydzę i proso, a także witaminę B1. Zboża wykorzystywane w produkcji pochodzą z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych,  zarządzanych przez rolników posiadających certyfikat Demeter w zakresie upraw ekologicznych i biologicznych. Certyfikat Demeter, który sygnuje produkt marki Holle gwarantuje, że produkcja rolna w żaden negatywny sposób nie obciąża środowiska ani gleby, prowadzona jest na wartościowym podłożu, a podczas całego procesu technologicznego, w wyniku którego powstaje Pełnoziarnista kaszka dla niemowląt 3 Zboża BIO stosuje się żadnych syntetycznych nawozów, sztucznych dodatków czy chemicznych środków ochrony roślin. Tym samym produkty marki Holle spełniają najbardziej rygorystyczne normy i kryteria zdrowotne, dostarczając małemu organizmowi tylko wartościowych składników odżywczych. Co ważne, dzięki wykorzystaniu ziaren z pełnego przemiału, najcenniejsze związki zawarte w zbożu, między innymi białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy oraz sole mineralne (wapń, żelazo, magnez, fosfor, potas) zostają zachowane i zapewniają niemowlęciu stały dopływ energii - zgodnie z jego potrzebami. Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu trzech różnych rodzajów zbóż, kaszka marki Holle dostarcza dziecku zbilansowanych składników w rozsądnych proporcjach.

Pełnoziarnista kaszka dla niemowląt 3 Zboża BIO marki Holle to czysta kaszka, bez jakichkolwiek dodatków, konserwantów czy cukru. Może służyć zarówno do przygotowania kaszki mlecznej, jak i bezmlecznej.

www.holle.pl

 

 

Marka: Holle

Pojemność: 250 g

Cena 11 zł

Importer: Victualia SaluberRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »