Gospodarka » Żywność

Ekologiczny, 100% naturalny, funkcyjny SOK OWOCOWY NA NERWY I MIĘŚNIE marki RABENHORST

Ekologiczny, 100% naturalny, funkcyjny SOK OWOCOWY NA NERWY I MIĘŚNIE marki RABENHORST
Zobacz więcej zdjęć »
Rabenhorst znany producent wysokojakościowych, ekologicznych soków dla dzieci i dorosłych poszerzył swoją ofertę o kolejną pozycję w segmencie soków funkcjonalnych.


 Sok wieloowocowy na nerwy i mięśnie zalecany jest przede wszystkim osobom zmagającym się z permanentnym zmęczeniem, stresem czy uciążliwościami przesilenia zimowo-wiosennego. Bardzo wysoka zawartość magnezu oraz witamin z grupy B, kryjące się w produkcie marki, przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz pozwalają uwolnić pokłady naturalnej witalności każdego dnia.
      Sok wieloowocowy na nerwy i mięśnie marki Rabenhorst to ekologiczna kompozycja czystego soku z winogron oraz puree z moreli i bananów, dodatkowo wzbogaconych magnezem i witaminami z grupy B. To stuprocentowy sok, który nie powstaje z powszechnie używanych koncentratów, lecz tylko i wyłącznie z owoców.
      Staranny dobór surowców, rygorystyczne normy jakości, drobiazgowo dopracowany proces technologiczny, dodatkowe witaminy i minerały oraz delikatne butelkowanie gwarantują najwyższą jakość oraz sprawiają, że Sok wieloowocowy na nerwy i mięśnie marki Rabenhorst wyróżnia się spośród innych produktów na sklepowych półkach. Nie zawiera sztucznych barwników, aromatów czy dodatkowego cukru. Za jego smak nie są odpowiedzialne związki chemiczne, powstające w laboratorium, lecz słońce i deszcz, cierpliwie wspierające powolny proces dojrzewania owoców. Przemyślana kompozycja winogron, moreli i bananów gwarantuje niezwykłe doznania smakowe, a zawarte w soku wartości odżywcze pomagają przegonić każde zmęczenie  – niezależnie od pory roku.
Sok wieloowocowy na nerwy i mięśnie marki Rabenhorst jest bardzo wydajny  - już 150 ml soku zaspokaja 25% wskazanego dziennego zapotrzebowania na magnez i 150% wskazanego dziennego zapotrzebowania na witaminy z grupy B. Zakręcana butelka z ciemnego szkła chroni jego cenną zawartość przed promieniami słońca, pozwala także na wygodne i wielokrotne korzystanie z produktu. 
      
www.victualia.pl

Marka: Rabenhorst
Pojemność: 750 ml 
Cena:  13 zł
Importer: Victualia Saluber

* Rabenhorst jest niemiecką firmą rodzinną produkującą soki od 200 lat! Firma wykorzystuje całe swoje wieloletnie doświadczenie, kreatywność oraz wiedzę do tworzenia najwyższej jakości soków ze świeżych, zdrowych i najlepszych jakościowo warzyw i owoców.  Soki Rebenhorst są 100% naturalne, w zdecydowanej większości ekologiczne, niezwykle esencjonalne i aromatyczne. Dzieję się tak za sprawą unikalnego procesu produkcji, polegającego na powolnym tłoczeniu na zimno świeżych owoców prosto do butelek, oraz unikatowemu procesowi specjalnej pasteryzacji, który przeprowadzany jest za pomocą unikatowej maszyny stworzonej i opatentowanej na potrzeby firmy Rabenhorst. Dzięki tej maszynie pasteryzacja przebiega w odpowiedniej temperaturze, warunkach i czasie, nie powodując strat witaminowych. Dzięki temu produkty Rabenhorst zawierają mnóstwo cennych wartości odżywczych, a także świetne smakują. Warto szczególnie podkreślić, że soki firmy Rabenhorst (marka Rabenhorst i marka Rotbäckchen - oferująca soki funkcyjne skierowane do dzieci) powstają prosto z pierwszego tłoczenia owoców, tylko z certyfikowanych upraw ekologicznych, a nie z przetwarzanych, zubożałych w witaminy koncentratów tak, jak zdecydowana większość dostępnych na naszym rynku soków. Transport owoców jest niezwykle kosztowny, dlatego zazwyczaj producenci korzystają z koncentratów soków, które docierają do fabryk i tam są rozwadniane i wzbogacane sztucznymi witaminami. W przypadku produktów Rabenhorst i Rotbäckchen sytuacja wygląda inaczej – wszystkie soki Rabenhorst i Rotbäckchen pochodzą z pierwszego tłoczenia, nie zawierają ulepszaczy, dodatkowego cukru czy konserwantów a witaminy znajdujące się w sokach są naturalne - prosto z owoców. Prawdziwe soki z wyciśniętych owoców, butelkowane tuż po tłoczeniu, to najwyższa jakość i bogactwo prawdziwych witamin, które łączy się z naturalnym, wyśmienitym smakiem.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »