Gospodarka » Żywność

EKOLOGICZNY SOK Z WINOGRON I GRANATU 100% SOKU marki RABENHORST – poznaj wybuchową moc granatu

EKOLOGICZNY SOK Z WINOGRON I GRANATU 100% SOKU marki RABENHORST – poznaj wybuchową moc granatu
Zobacz więcej zdjęć »
Jakość, świeżość, smak – to wokół tych wartości skupiona jest filozofia marki Rabenhorst, producenta ekologicznych soków owocowych z segmentu PREMIUM.

         Od ponad 200 lat firma wykorzystuje swe doświadczenie, kreatywność oraz wiedzę do tworzenia najwyższej jakości soków ze świeżych, zdrowych i najlepszych jakościowo warzyw i owoców.

            Ekologiczny Sok z winogron i granatu 100% soku marki Rabenhorst swym składem nawiązuje do pierwszego, klasycznego produktu marki – Soku z czerwonych winogron. W tym przypadku jednak, dobroczynne właściwości winogron uzupełnione zostały przez prawdziwą bombę antyoksydacyjną – sok z owoców granatu. Już w Starożytności granat czczony był jako owoc wiecznej młodości i płodności, nazywany był także jabłkiem Afrodyty. Wśród owoców wykorzystywanych przez człowieka, to właśnie granat zawiera najwięcej antyutleniaczy, odpowiedzialnych za eliminację wolnych rodników. Podobne właściwości wykazują czerwone winogrona, dlatego też Ekologiczny Sok z winogron i granatu 100% to prawdziwy eliksir życia i zdrowia, pozwalający zachować dobre samopoczucie przez lata.

            Ekologiczny Sok z winogron i granatu marki Rabenhorst to czysty, stuprocentowy sok ze świeżych owoców, tłoczonych na zimno i bez pośpiechu. Zachowuje wartości odżywcze świeżych owoców, ich wyrazisty, aromatyczny smak i piękny, głęboki kolor. Sok z winogron i granatu marki Rabenhorst nie zawiera jakichkolwiek sztucznych dodatków, barwników czy konserwantów – jest naturalny i ekologiczny.

       Ekologiczny Sok z winogron i granatu marki Rabenhorst jak wszystkie produkty marki, butelkowany jest w ciemne szkło, które chroni cenną zawartość przed promieniami słońca.

 

www.victualia.pl

 

Marka: Rabenhorst

Pojemność: 750 ml

Cena:  15,5 zł.

Importer: Victualia Saluber

 

 

* Rabenhorst jest niemiecką firmą rodzinną produkującą soki od 200 lat! Firma wykorzystuje całe swoje wieloletnie doświadczenie, kreatywność oraz wiedzę do tworzenia najwyższej jakości soków ze świeżych, zdrowych i najlepszych jakościowo warzyw i owoców.  Soki Rebenhorst są 100% naturalne, w zdecydowanej większości ekologiczne, niezwykle esencjonalne i aromatyczne. Dzieję się tak za sprawą unikalnego procesu produkcji, polegającego na powolnym tłoczeniu na zimno świeżych owoców prosto do butelek, oraz unikatowemu procesowi specjalnej pasteryzacji, który przeprowadzany jest za pomocą unikatowej maszyny stworzonej i opatentowanej na potrzeby firmy Rabenhorst. Dzięki tej maszynie pasteryzacja przebiega w odpowiedniej temperaturze, warunkach i czasie, nie powodując strat witaminowych. Dzięki temu produkty Rabenhorst zawierają mnóstwo cennych wartości odżywczych, a także świetne smakują. Warto szczególnie podkreślić, że soki firmy Rabenhorst (marka Rabenhorst i marka Rotbäckchen - oferująca soki funkcyjne skierowane do dzieci) powstają prosto z pierwszego tłoczenia owoców, tylko z certyfikowanych upraw ekologicznych, a nie z przetwarzanych, zubożałych w witaminy koncentratów tak, jak zdecydowana większość dostępnych na naszym rynku soków. Transport owoców jest niezwykle kosztowny, dlatego zazwyczaj producenci korzystają z koncentratów soków, które docierają do fabryk i tam są rozwadniane i wzbogacane sztucznymi witaminami. W przypadku produktów Rabenhorst i Rotbäckchen sytuacja wygląda inaczej – wszystkie soki Rabenhorst i Rotbäckchen pochodzą z pierwszego tłoczenia, nie zawierają ulepszaczy, dodatkowego cukru czy konserwantów a witaminy znajdujące się w sokach są naturalne - prosto z owoców. Prawdziwe soki z wyciśniętych owoców, butelkowane tuż po tłoczeniu, to najwyższa jakość i bogactwo prawdziwych witamin, które łączy się z naturalnym, wyśmienitym smakiem.

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »