Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Ekspedycja antarktyczna sponsorowana przez Kaspersky Lab zakończona

Ekspedycja antarktyczna sponsorowana przez Kaspersky Lab zakończona
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje, że uczestniczki sponsorowanej przez firmę Wyprawy Wspólnoty Narodów na Antarktydę dotarły do celu – Bieguna Południowego.

Uczestniczki wyprawy powitał na Biegunie Południowym Jewgienij Kasperski, dyrektor generalny Kaspersky Lab, który systematycznie śledził przebieg ekspedycji, Harry Cheung, dyrektor naczelny Kaspersky Lab na region Azji i Pacyfiku, oraz Aleksander Gostiew, dyrektor Globalnego Zespołu ds. Badań i Analiz (GReAT) firmy Kaspersky Lab.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W tym najbardziej wysuniętym na południe krańcu świata przedstawiciele Kaspersky Lab wraz z odważnymi uczestniczkami ekspedycji wbili flagę Ekspedycji Wspólnoty Narodów na Antarktydę, symbolizując ducha współpracy zespołowej.
"Historię świata tworzą ludzie. To wspaniałe móc znaleźć się wśród takich osób" - powiedział Jewgienij Kaspersky. "Dzisiaj przedstawiciele Kaspersky Lab stoją na Biegunie Południowym w towarzystwie najznakomitszej na świecie grupy kobiet. Razem dokonały jednego z najbardziej doniosłych wyczynów 21 wieku. Jestem przekonany, że to dopiero początek osiągnięć tego znakomitego zespołu."Aby dotrzeć na Biegun Południowy, siedem kobiet biorących udział w Wyprawie Wspólnoty Narodów na Antarktydę (reprezentujących Bruneę, Darussalam, Cypr, Indie, Singapur, Nową Zelandię i Wielką Brytanię) musiało pokonać 900 kilometrów na nartach. Uczestniczki z Brunei i Cypru są pierwszymi osobami w swoich krajach, które zdobyły Biegun Południowy na nartach.

Natomiast uczestniczki z Indii, Nowej Zelandii oraz Singapuru są pierwszymi kobietami w swoich krajach, którym udało się odbyć tę symboliczną i prestiżową podróż. Celem ekspedycji było uczczenie 60 rocznicy Wspólnoty Narodów oraz pokazanie, że istnieje możliwość większego międzynarodowego zrozumienia oraz wymiany poglądów, jak również podkreślenie osiągnięć kobiet na całym świecie.

O Wyprawie Wspólnoty Narodów na Antarktydę

Ekspedycja, której uczestniczki reprezentowały 5 kontynentów, 6 wyznań i 7 języków, została zorganizowana w związku z obchodami 60 rocznicy powstania Wspólnoty Narodów skupiającej 53 kraje i ponad 2 miliardy osób na całym świecie. Celem ekspedycji było odzwierciedlenie etosu Wspólnoty Narodów poprzez promowanie większego porozumienia i współpracy między narodami oraz podkreślenie osiągnięć kobiet na całym świecie. Wyprawa sponsorowana przez firmę Kaspersky Lab ruszyła w listopadzie 2009 roku, a zdobycie Bieguna Południowego planowano na 1 stycznia 2010 roku. Wszyscy zainteresowani mogli śledzić ekspedycję w czasie rzeczywistym na stronie www.commonwealthexpedition.com za pomocą interaktywnych map, podcastów i wiadomości na Twitterze.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »