Technologie » Internet

Eksperci Grupy Kafito pomagają konsumentom

Eksperci Grupy Kafito pomagają konsumentom
Zobacz więcej zdjęć »
Na początku lipca br. Grupa Kafito rozpoczęła współpracę z kolejnymi serwisami porównującymi ceny produktów: Torturacen.pl i Smartbay.pl. Ich użytkownicy mogą poznać już nie tylko koszt, ale również fachowy opis konkretnych towarów.

Grupa Kafito prowadzi już szeroko zakrojoną współpracę w tym temacie z serwisem Ceneo.pl.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Kupujący, korzystający z porównywarek Torturacen.pl, Smartbay.pl oraz Ceneo.pl, zyskują możliwość zapoznania się z ceną, artykułami, rozbudowanymi opisami technicznymi i opiniami innych użytkowników o porównywanych towarach. Treści prezentowane w serwisach w kompleksowy sposób charakteryzują ofertę dostępną w sklepach. Materiały te na bieżąco są dostarczane i aktualizowane przez Grupę Kafito.

Sławomir Połomski, administrator Grupy Kafito, przekonuje: - Kolosalne zmiany na lepsze nie ominęły także użytkowników Grupy Kafito. Artykuły publikowane do tej pory na stronach Centrum PR, docierają teraz do całej rzeszy „zwykłych" kupujących.

Tego typu współpraca przynosi obopólne korzyści. Autorzy treści zamieszczanych na stronach Grupy Kafito ucieszy wiadomość, że ich artykuły docierają do jeszcze większej, niż do tej pory, grupy odbiorców. Taki stan gwarantuje publikacjom znacznie „dłuższe życie". Z drugiej zaś strony, użytkownicy korzystający z porównywarek cen mają ułatwiony dostęp do darmowych informacji o poszukiwanych przez nich produktach. Słowem, mamy do czynienia z układem idealnym, gdy obie strony są w równym stopniu zadowolone.

Na stronach Torturacen.pl, Smartbay.pl i Ceneo.pl, można przeczytać informacje pochodzące z aż dziesięciu różnotematycznych vortali, skupionych w Grupie Kafito. Zajmują się one m.in. tematyką motoryzacyjną, komputerową, branżą budowlaną i wykończeniem wnętrz czy sprzętem RTV/AGD. Kompletna lista dostępna jest na stronie http://kafito.eu/tematyczne.html.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »