Technologie » Internet

Ekspert u dentysty nie pomoże, a Panorama Firm - zawsze!

Ruszyła kampania radiowa promująca lokalną wyszukiwarkę firm, produktów i usług panoramafirm.pl. Druga odsłona kampanii reklamowej rozpoczętej w lutym br. będzie trwać od kwietnia do czerwca. Akcja promocyjna realizowana będzie na antenach Radia Zet, Radia Eska oraz w wybranych stacjach lokalnych.

W lutym ruszyła kampania Panoramy Firm promująca wyszukiwarkę dostępną pod adresem panoramafirm.pl. Celem działań promocyjnych jest utrwalenie wizerunku internetowej Panoramy Firm jako doskonałej wyszukiwarki lokalnej w sytuacji, gdy szukamy w pobliżu firm, produktów i usług. Kampania radiowa jest jej kontynuacją.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Obecnie można usłyszeć dwa spoty. Jeden z nich przedstawia sytuację
u dentysty – mąż przebywa w gabinecie, żona dzwoni w sprawie zepsutego samochodu – ten kieruje ją do Panoramy Firm, drugi – osoba poszukuje fachowca od remontu, ale koledzy zajęci są oglądaniem meczu i także jak w poprzednim spocie rekomendują skorzystanie
z usług wyszukiwarki.

W reklamach przedstawiamy bardzo realne sytuacje – często szukając firmy lub konkretnej usługi dzwonimy do kogoś, kogo uważamy za eksperta w danym temacie. Z różnych powodów (np. zabieg u dentysty czy mecz) taka porada nie zawsze jest dostępna. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi Panorama Firm – „ekspert”, który działa non-stop i zawsze podpowiada rozwiązanie, bo w naszej bazie są informacje aż o 2,4 milionach firm działających w Polsce. Dodatkowo możemy posłużyć się precyzyjną mapą, dzięki której jeszcze łatwiej namierzymy interesującą nas lokalizację.”- wyjaśnia Wojciech Komosa, Kierownik Komunikacji i Grupy Produktów.

 Kreację kampanii przygotował Dział Komunikacji Eniro Polska, który odpowiada również za zakup mediów. Kampania realizowana będzie na antenach Radia ZET, Radia ESKA oraz w wybranych stacjach lokalnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kozinskae

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »