Technologie » Komputery

Ekspresowe wdrożenie SAP Business One w Chem4Pol

Ekspresowe wdrożenie SAP Business One w Chem4Pol
Zobacz więcej zdjęć »
Czy mała firma może w mniej niż 5 tygodni wdrożyć w pełnym zakresie funkcjonalnym renomowanej marki system ERP, przeszkolić pracowników i rozpocząć z nim pracę? Zdecydowanie tak, i to po bardzo przystępnej cenie.

Chem4Pol renomowany system SAP Business One uruchomili konsultanci firmy SUPREMIS, wykorzystując autorską metodologię szybkiego wdrożenia STI.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Potrzeba informatyzacji

Przedsiębiorstwo Chem4Pol Grabski i Wspólnicy Sp.J. to dynamicznie rozwijająca się mała firma kilkupokoleniowa. Dostarcza surowce (m.in. pigmenty,woski oraz dodatki) wykorzystywane miedzy innymi w produkcji środków chemicznych, np. farb i lakierów. Jest wyłącznym przedstawicielem koncernu chemicznego Clariant/Chem4cee na rynku polskim. Współpracuje m.in. z takimi firmami jak: PPG, Henkel Polska Sp. z o.o.,AKZO NOBEL Polska, Tikkurila Polska, Atlas Sp.zo.o. , Basell Orlen czy Innowacyjno-Wdrożeniowa Sp. z o.o. SOPUR

Obecna pozycja firmy Chem4Pol na rynku, jej dynamika rozwoju, jak i plany udoskonalania metod zarządzania sprawiły, że niezbędne stało się wdrożenie zintegrowanego systemu klasy ERP.

4 zerowy budżet na SAP w zupełności wystarczył

Na forach branżowych portalów IT można znaleźć wiele pytań o koszt systemu SAP. Marka SAP często kojarzy się z dużymi projektami wdrożeń ERP wartych set tysięcy złotych. Właściciele Chem4Pol zorientowali się w czas, że warto wybrać system z rodziny SAP, który: dedykowany jest dla małych i średnich firm, gwarantuje im pełną funkcjonalność, i najważniejsze… wybierając ofertę SUPREMIS, pełne koszty wdrożenia instalacji będą niskie.

STI to nie tylko szybkie samochody

Konsultanci SUPREMIS na bazie doświadczeń opracowali metodologię szybkiego wdrożenia SAP Business One, którą nazwano STI (ang. Short Time of Implementation), obniżając tym samym próg wejścia dla potencjalnych klientów. W efekcie początkiem marca pracownicy Chem4Pol rozpoczeli pracę z systemem SAP, który wspiera ich nie tylko w zakresie zarządzania gospodarką magazynową, sprzedaży i księgowości, ale i w: zarządzaniu relacjami z klientami (CRM), planowaniu zakupu (MRP), controllingu oraz w kadrach i płacach.

Dzięki metodologii STI, system SAP Business One uruchomiono w niespełna 5 tygodni od dnia wyboru systemu ERP.

Ambitne plany na przyszłość

W dalszym etapie rozwoju firma planuje rozbudowę systemu o moduł elektronicznej wymiany danych (EDI), B2B oraz o skonsolidowane raportowanie.

„Jesteśmy mile zaskoczeni sprawnością wdrożenia przeprowadzonego przez konsultantów SUPREMIS oraz niskimi kosztami uruchomienia systemu SAP Business One. Bogata funkcjonalność systemu zaspokaja nasze bieżące potrzeby, usprawnia procesy biznesowe i pozwala wyznaczać ambitne plany dalszego rozwoju firmy. Zdecydowanie SAP Business One jest systemem wartym polecenia małym firmom pod względem funkcjonalności i ceny.” – Henryk Grabski, General Manager - Chem4Pol Grabski i Wspólnicy Sp.J.

Osoba kontaktowa:
Joanna Reich
Dyrektor Marketingu SUPREMIS Sp. z o.o.
e-mail: Joanna.Reich@supremis.pl
tel. kom.: 698 609 148Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

supremis

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »