Technologie » Komputery

Szkolenie z zarządzania firmą za pomocą systemów informatycznych klasy ERP

Szkolenie z zarządzania firmą za pomocą systemów informatycznych klasy ERP
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Tide Software Sp. z o.o. zaprasza wszystkie osoby zainteresowane tematyką zarządzania firmą za pomocą systemów informatycznych klasy ERP na bezpłatne weekendowe szkolenia, które będą odbywać się, aż do końca listopada 2010.

Podczas szkoleń nacisk jest kładziony na praktyczne zdobywanie wiedzy i wykorzystanie nowoczesnych narzędzi e-learningowych. Projekt współfinansowany jest w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenia laboratoryjne z SAP Business One

Szkolenia otwarte skierowane są do wszystkich osób, które pracują w małej lub średniej firmie w województwie mazowieckim i chciałyby zgłębić swoją wiedzę w zakresie obsługi podstawowych procesów biznesowych. Warunkiem jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie.

Na korzystne warunki zdobywania wiedzy przekłada się wielkość grupy szkoleniowej, liczba trenerów oraz metodologia nauki. Każda grupa szkoleniowa liczy zaledwie 10 osób i 2 trenerów.  Główny nacisk kładziony jest na praktyczne zdobywanie wiedzy poprzez pracę z systemem do zarządzania firmą klasy ERP, SAP Business One.

Obserwują pracę z systemem informatycznym trenerów i samodzielnie wykonując poszczególne ćwiczenia, uczestnicy nauczą się obsługiwać podstawowe procesy biznesowe.

Trenerzy omówią zagadnienia: pozyskiwania klienta (obszar CRM), zaopatrzenia (zarządzanie magazynem, planowanie zasobów MRP) i sprzedaży tradycyjnej, jak również poprzez Internet ( e-commerce i B2B). Dodatkowo uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak dostosować system ERP pod własne potrzeby, tak aby pracować z nim jak najbardziej wydajnie. Nieodzownym elementem sprawnego zarządzania procesami biznesowymi w firmie jest ich stała analiza i monitoring. Szkolenie zamyka krótki przegląd narzędzi analitycznych i raportujących.

Zdobywanie wiedzy przed i po szkoleniu

Praca z systemem informatycznym SAP Business One przez  2 dni szkolenia to nie wszystko. Każda zakwalifikowana na szkolenie osoba otrzyma dostęp do platformy e-learningowej. Pakiet multimedialnych materiałów pozwoli szybciej przyswoić wiedzę zarówno z podstaw obsługi systemu ERP, jak i powtórzyć materiał ze szkoleń. Platforma e-learningowa pomoże też w sprawdzeniu postępów w nauce. Każdy uczestnik otrzyma na nośniku CD materiały szkoleniowe poszerzone o dodatkowe opracowania oraz certyfikat uczestnictwa.

Miejsce i koszty

Szkolenia będą się odbywać w Serocku w Instytucie Rozwoju Przedsiębiorczości.  Każdy uczestnik ma zapewniony na czas szkolenia nocleg i wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz narzędzia pracy, czyli laptop. Przed i po szkoleniu udostępniona jest również nieodpłatnie szkolenie e-learningowe.

Jedynie dojazd do centrum szkoleniowego należy zorganizować we własnym zakresie.

Jak się zapisać na szkolenie?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line na stronie internetowej: http://tidesoftware.pl/nasza-wiedza/szkolenie-zarzadzanie-firma
Na stronie tej można znaleźć też szczegółowe informacje na temat szkoleń i procesu rekrutacji.
Wszelkie pytania można kierować pod adres szkolenia@tidesoftware.pl
Decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego warto zapisać się już dziś!

Tide Software to producent innowacyjnego oprogramowania dla firm. Proponowane rozwiązania cechuje podejście branżowe i realizacja konkretnych procesów biznesowych od początku do końca. Platforma Tide jest ukierunkowana na rozwiązania internetowe, udostępniając jednocześnie szereg zaawansowanych usług zwiększających konkurencyjność polskich przedsiębiorstw. System przeznaczony jest zarówno dla większych jak i małych firm, a możliwość zakupu w modelu usługowym (abonament miesięczny) zwiększa jego dostępność.

Joanna Reich
tel. 608 609 148
szkolenia@tidesoftware.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

supremis

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »