Firma » Bankowość

Elastyczne Konto oszczędnościowe w ofercie „Bonus za aktywność” bezkonkurencyjne wg „Pulsu Biznesu"

W cyklicznym rankingu najlepszych kont oszczędnościowych wg „Pulsu Biznesu” zwyciężyła propozycja Getin Banku. Za największe atuty oferty „Bonus za aktywność” redakcja uznała oprocentowanie na poziomie 3,5 proc. oraz długi okres naliczania odsetek wynoszący 12 miesięcy.

„Bonus za aktywność” to propozycja konta oszczędnościowego Getin Banku, która jest regularnie doceniana w rankingach branżowych. Oprocentowanie wynosi 3,5 proc. w skali roku i jest to obecnie najwyżej oprocentowana oferta na rynku. Warunkiem jest założenie Konta Osobistego Proste Zasady w Getin Banku oraz zapewnienie miesięcznego wpływu na konto w kwocie min. 1 tys. zł. Maksymalna kwota, którą obejmie promocyjne oprocentowanie wynosi 10 tys. zł. 

W rankingu wyróżniono również alternatywną propozycję Getin Banku – ofertę „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”. Oprocentowanie wynosi 2,7 proc. w skali roku i z propozycji mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni Klienci banku. Oferta dotyczy nowych środków do kwoty nawet 100 tys. zł. Nieco niżej, bo na poziomie 2 proc., zostanie oprocentowana nadwyżka od 100 tys. zł do 400 tys. zł. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez okres trzech miesięcy. Środki na koncie oszczędnościowym są atrakcyjnie oprocentowane i pracują już od pierwszej złotówki. Odsetki naliczane są zawsze na koniec miesiąca.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GetinBank

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »