Firma » Biznes

Electronics Show 2018 – pierwsze w Polsce międzynarodowe targi elektroniki użytkowej

Wkrótce fani nowoczesnych technologii będą mogli uczestniczyć w pierwszym i największym w Polsce wydarzeniu technologicznym. W dniach 13-15 kwietnia w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie obędą się międzynarodowe targi Electronics Show 2018. Partnerem strategicznym wydarzenia jest sieć handlowa MediaMarkt.
Nowoczesne urządzenia stanowią nieodłączny element życia - ułatwiają wykonywanie codziennych zadań, a wielu z nas chętnie sięga po elektronikę również w czasie wolnym. Korzystają z niej użytkownicy z każdej grupy wiekowej, miłośnicy dobrej rozrywki, sportu i zdrowego stylu życia.

- Rynek elektroniki użytkowej to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się branż. Jej rozwój stymulują zmieniające się potrzeby konsumentów i związane z tym zmiany społeczne zachodzące w wyniku postępu technologicznego, szczególnie mam tu na myśli technologie mobilne. Electronics Show to odpowiedź na potrzeby użytkowników i pasjonatów nowych technologii, którzy chcą być na bieżąco ze światowymi trendami - mówi Marcin Rosati, prezes zarządu MediaMarktSaturn Polska.

Podczas kwietniowych targów Electronics Show światowi producenci zaprezentują najnowsze rozwiązania, technologie i urządzenia. Odwiedzający będą mogli skorzystać z porad specjalistów i dowiedzieć się, jak w praktyce zastosować najnowsze technologie w domu i biurze. Nie zabraknie atrakcji dla fanów urządzeń mobilnych, miłośników sportu i cyfrowej rozrywki. Podczas wydarzenia zobaczymy efektowne i dynamiczne prezentacje oraz pokazy. Nie zabraknie licznych konkursów z nagrodami. W programie znajdą się również ciekawe konferencje z udziałem ekspertów. W Strefie Kosmicznej będzie można poszerzyć wiedzę o wszechświecie i przekonać się, jak technologie kosmiczne przenikają do codziennego życia.

- Electronics Show to wyjątkowe wydarzenie na polskim rynku i okazja do odkrywania fascynującego cyfrowego świata. Wśród wystawców znajdą się ulubione marki polskich konsumentów, które zapewnią interaktywne, dynamiczne prezentacje swoich produktów i rozwiązań - mówi Ireneusz Zygmunt, Dyrektor Działu Zakupu sieci MediaMarkt.

Electronics Show to rozrywka i edukacja dla całej rodziny. Podczas pokazów, spotkań i eventów na scenie głównej eksperci w pasjonujący sposób opowiedzą o najnowocześniejszych technologiach i ich zastosowaniu w codziennym życiu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »