Firma » Biura

Eleganckie etykiety dla każdego!

DYMO®, lider w segmencie druku etykiet na żądanie, wprowadził na polski rynek swój najnowszy model w rodzinie urządzeń przenośnych. DYMO® LabelManager™ 160 to wygodne narzędzie umożliwiające szybki wydruk profesjonalnych opisów.

Tegoroczna nowość DYMO® powstała jako odpowiedź na oczekiwania stale rosnącej grupy użytkowników drukarek etykiet w biurach i domach. – Prowadzone przez nas badania konsumenckie dowodzą, że osoby te cenią sobie rozwiązania charakteryzujące się wydajnością, wygodą stosowania i atrakcyjną ceną – podkreśla Agnieszka Dyktyńska, Trade Marketing Manager w Newell Rubbermaid Poland, odpowiedzialna za rozwój marki DYMO® na rynkach Europy Wschodniej.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Aby wydrukować etykietę przy użyciu DYMO® LabelManager™ 160, wystarczy uruchomić drukarkę, wprowadzić żądany tekst i jego format, a następnie wcisnąć przycisk drukowania. Wszystko zajmuje zaledwie kilkanaście sekund. Najnowsze rozwiązanie DYMO® oferuje bezproblemowe wprowadzanie tekstu za pomocą klawiatury w standardowym układzie komputerowym (QWERTY); umożliwia także szybkie formatowanie etykiet dzięki dotykowym klawiszom skrótów, pozwalającym na włączenie funkcji: pogrubienia, kursywy, podkreślenia, zmiany rozmiaru tekstu i drukowania w pionie. Z kolei profesjonalny wygląd i przejrzystość etykiet można uzyskać dzięki ponad 200 symbolom i clipartom, a popularne symbole wprowadza się poprzez klawisze szybkiego dostępu. Dodatkowo, duży wyświetlacz LCD pozwala na podgląd etykiety przed jej wydrukowaniem.

Obecnie DYMO® LabelManager™ 160 jest dostępny w zestawie z trzema taśmami D1 w specjalnej cenie promocyjnej.

Do funkcjonalności DYMO® LabelManager™ 160 należą również:

  • Możliwość formatowania etykiety z użyciem 6 rozmiarów czcionek, 8 stylów tekstu, 4 obramowań i podkreślenia;
  • Funkcja automatycznego wyłączania drukarki, gdy ta ostatnia nie jest używana;
  • Opcja ponownego drukowania ostatniej etykiety;
  • Zasilanie przez 6 baterii AAA (niedołączone) lub zasilacz AC (sprzedawany osobno);
  • Druk za pomocą taśm DYMO® D1 o szerokościach 6, 9 i 12 mm (druk termosublimacyjny, bez konieczności zakupu dodatkowego tuszu czy tonera); w zestawie startowym znajduje się kaseta z białą taśmą 12 mm do czarnego nadruku;
  • Okres gwarancji: 2 lata + dodatkowy 1 rok po zarejestrowania produktu przez użytkownika na stronie www.dymo.com.      


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »