Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Sobotnie imprezy w Pepsi Music City!

Imprezy na sopockiej plaży w Pepsi Music City już na dobre zapisały się w kalendarzu miłośników dobrej zabawy. Kolorowe drinki, nowoczesne rytmy i sportowe emocje – to wszystko tworzy jedyny w swoim rodzaju klimat wakacyjnego orzeźwienia.

Od początku lipca na sopockiej plaży Pepsi rozkręca szaloną zabawę, gwarantując wybuchową dawkę muzycznego orzeźwienia połączoną z dozą sportowych emocji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W ciągu niespełna dwóch miesięcy Pepsi Music City przyciągnęło już setki miłośników dobrej zabawy! Bez wątpienia największym atutem miasteczka Pepsi są weekendowe imprezy z muzyką na żywo. Co tydzień tłumy młodych ludzi do zabawy porywają popularni DJ'e mixujący przy akompaniamencie żywych instrumentów.

W najbliższą sobotę imprezę rozkręci DJ 69beats oraz piękna i niezwykle utalentowana Ola „Alexa" Łysik. Sopocki DJ jest znany z łączenia wielu gatunków muzycznych - od newskool'owego rapu, przez R'n'B i dancehall po klasyczny house. Z kolei „Alexa" rozgrzewa publiczność dźwiękami elektrycznych skrzypiec. To połączenie różnych gatunków gwarantuje ogromną dawkę orzeźwienia nawet najbardziej wybrednym fanom muzyki!

Imprezy muzyczne to jednak tylko część rozrywek w Pepsi Music City. Miasteczko to również dawka sportowych emocji. Spragnieni rywalizacji mogą spróbować swoich sił w turnieju plażowej piłki nożnej - Pepsi Beach Soccer Cup 2012, który odbywa się w każdą sobotę miesiąca. Na wszystkich zawodników czekają wspaniałe nagrody, a na zwycięzców całego cyklu - voucher na atrakcje motorowodne w miasteczku Pepsi o wartości 500 złotych. Kolejne eliminacje startują już jutro! Niech wygra najlepszy!

Sopockie miasteczko Pepsi jest częścią projektu „Pepsi Orzeźwia Muzykę", w ramach którego Pepsi rozkręciła już szaloną zabawę na takich imprezach jak: Planeta Born To Party, Eska Rock Summer 2012 oraz Pepsi Rocks, bedącego cyklem koncertów podczas których wystąpiły już takie gwiazdy jak: Maria Peszek, czy zespół Afromental.

„Pepsi Orzeźwia Muzykę" to połączenie wielu gatunków muzycznych - od różnych odmian house i elektro przez klasyczny pop, po ostre rockowe brzmienia. Każdej imprezie towarzyszy szalona zabawa i wielkie emocje. Fanów różnych gatunków muzycznych łączy jednak zamiłowanie do wyjątkowego napoju - podczas imprez orzeźwiają się łykiem Pepsi.

Więcej informacji o Pepsi Music City znajdziecie na stronie: www.pepsi.pl/PepsiMusicCity

Więcej informacji o orzeźwiających akcjach Pepsi znajdziecie na stronie: www.pepsi.pl

O „Pepsi Orzeźwia Muzykę"

Pepsi od lat nierozerwalnie związana jest z muzyką oraz wspiera młodych, utalentowanych i pełnych pasji artystów. „Pepsi Orzeźwia Muzykę" to seria różnego rodzaju wydarzeń muzycznych orzeźwianych przez markę, w ramach kampanii globalnej „Pepsi Orzeźwia Świat". Akcja zachęca młodych ludzi, by poprzez muzykę próbowali orzeźwiać otaczającą ich rzeczywistość, w myśl hasła „Orzeźwiaj świat". W tym roku Pepsi gwarantuje szaloną zabawę i wielkie emocje na takich imprezach jak: Eska Love Remix, Trance Explosion, Pacha Ibiza Comes To Poland, Full on Ferry, Planeta Born To Party, Summer City Fiestival, Seven Festival Music and More, Eska Rock in Summer 2012, Godskitchen, Event Andrzejkowy oraz I love New Year. Pepsi organizuje również wydarzenia lokalne, łączące sport i muzykę, m.in. miasteczko Pepsi na plaży w Sopocie, gdzie w okresie wakacyjnym będą odbywały się rozgrywki sportowe i koncerty. Plaża Pepsi będzie również lokalizacją wielu imprez sportowych, m.in. Pepsi Beach Soccer Cup 2012.. Zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie stoisko motorowodne dostarczy atrakcji związanych ze sportami wodnymi. Każdego wieczoru plaża zamieniać sie będzie w scenę muzyczną, na której wystąpią młodzi i zdolni artyści.

O firmie PepsiCo

W swoim globalnym portfolio obejmującym marki artykułów żywnościowych i napojów, PepsiCo posiada 22 różne linie produktów, z których każdy generuje w ciągu roku sprzedaż detaliczną na poziomie ponad miliarda dolarów. Nasze główne przedsiębiorstwa wytwarzają również setki innych pożywnych, smacznych artykułów żywnościowych i napojów, które niosą radość konsumentom na całym świecie. Przy średniorocznych przychodach sięgających ponad 65 mld dolarów, wszystkich pracowników PepsiCo łączy wyjątkowe zaangażowanie w sprawy zrównoważonego rozwoju pod hasłem „Performance with Purpose". Starając się oferować szeroki wybór zdrowych, łatwo dostępnych i przynoszących radość produktów, ograniczając swój wpływ na środowisko naturalne, redukując zużycie wody, energii oraz ilość opakowań, zapewniając znakomite warunki pracy naszym współpracownikom, szanując, wspierając i inwestując w rozwój społeczności lokalnych, gdzie działamy. Więcej informacji nt. PepsiCo jest dostępnych na globalnej stronie pod adresem www.pepsico.com oraz na polskiej stronie firmy www.pepsicopoland.com

Odwiedź PepsiCo na:
Twitter (@PepsiCo)
Facebook (@http://www.facebook.com/PepsiCoPolska)
PepsiCo Blogs
PepsiCo Press Releases
PepsiCo Multimedia

PepsiCo Videos 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »