Dom » Wnętrza

Eleganckie oblicze futuryzmu – kolekcja lamp biurkowych ARUBA LED marki Nowodvorski Lighting

Eleganckie oblicze futuryzmu – kolekcja lamp biurkowych ARUBA LED marki Nowodvorski Lighting
Zobacz więcej zdjęć »
Efektowny wystrój często można osiągnąć dzięki samym dodatkom, które swą odważną i nowoczesną formą nadadzą tradycyjnym wnętrzom indywidualny charakter.

Z tą właśnie myślą stworzono najnowszą linię lamp biurkowych ARUBA LED marki Nowodvorski Lighting, która powstała poprzez scalenie futuryzmu z nutą klasyki. Ta awangardowa kolekcja w unikatowy sposób dopełni aranżację domowego biura, dodając mu szyku i oryginalności na miarę XXI wieku.

Triumf nowoczesności

Znakiem rozpoznawczym futurystycznych elementów wystroju wnętrz są opływowe kształty, odważna stylistyka oraz klasyczna paleta barw. Zainspirowana tym nurtem kolekcja ARUBA LED marki Nowodvorski Lighting to nowoczesność w każdym calu. Świadczy o tym nie tylko jej niepowtarzalny kształt, ale także sama budowa. Każdy spośród trzech dostępnych modeli – ARUBA WHITE LED, ARUBA SILVER LED, ARUBA BLACK LED – wykonano z tworzywa sztucznego oraz efektownie prezentującej się lakierowanej stali.
W nowych lampach biurkowych marki Nowodvorski Lighting wykorzystano ledowe źródło światła. Warto pamiętać, że punkty świetlne tego typu zużywają blisko pięć razy mniej energii niż tradycyjne źródła światła. W związku z tym nie tylko świecą dłużej, ale i są bardziej ekonomiczne w użytkowaniu oraz bezpieczniejsze dla środowiska niż tradycyjne żarówki.

Istotność detalu

Lampy biurkowe ARUBA LED marki Nowodvorski Lighting wyróżniają się na tle produktów konkurencyjnych ze względu na umiejętne połączenie pozornie kontrastujących ze sobą motywów. Opływowy oraz bardzo rzucający się w oczy kształt, zrównoważony został przez oszczędność detali oraz klasyczną kolorystykę – biel, srebro oraz czerń. Dzięki temu możemy wykorzystać je do wzbogacenia aranżacji wnętrz zaprojektowanych w różnym stylu – począwszy od modernizmu, industrializmu, a na stylu eklektycznym i skandynawskim skończywszy. Choć biurowe dodatki aranżacyjne najczęściej cechują się mało atrakcyjnym wyglądem, to najnowsza kolekcja lamp marki Nowodvorski Lighting znacznie odbiegają od takich założeń. Charakteryzująca się przykuwającą wzrok linią oraz uniwersalną paletą barw kolekcja ARUBA LED zapewni  nam komfort pracy w domowym biurze, nie narażając tym samym spójności stylistycznej wystroju całego domu. Ponadto, minimalizm tej kolekcji sprawia, że lampy przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Decydując się na wykorzystanie niewątpliwych atutów nowej kolekcji lamp ARUBA LED marki Nowodvorski Lighting rozświetlimy wnętrze naszego domu dosłownie i w przenośni. Designerski wygląd oraz funkcjonalny charakter pozwolą podnieść atrakcyjność dowolnego wnętrza naszego domu.

 


LAMPY BIURKOWE ARUBA LED MARKI NOWODVORSKI LIGHTING:

ARUBA WHITE LED

Wysokość: 37,5 cm

Średnica: 17 cm

Cena detaliczna: 226,32 zł brutto

 

ARUBA SILVER LED

Wysokość: 37,5 cm

Średnica: 17 cm

Cena detaliczna: 236,16 zł brutto 

 

ARUBA BLACK LED

Wysokość: 37,5 cm

Średnica: 17 cm

Cena detaliczna: 226,32 zł brutto

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Kanady, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa, Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy, na Węgry i do Wielkiej Brytanii.

 

Nowodworski Sp.j.

ul. Bojemskiego 11

42-202 Częstochowa

Tel +48 343449110

www.nowodvorski.com

nowodvorski@nowodvorski.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »