Technologie » Komputery

Elektroniczne teczki osobowe w PKP Cargo

Elektroniczne teczki osobowe w PKP Cargo
Zobacz więcej zdjęć »
Firma GAVDI Polska S.A. wdrożyła e-teczkę, elektroniczną teczkę osobową, w spółce PKP CARGO, największym w Polsce i drugim w Europie operatorem kolejowych przewozów towarowych.

Digitalizacja teczek osobowych umożliwi PKP CARGO m.in. szybszy i łatwiejszy dostęp do dokumentów pracowniczych, co usprawni pracę działu kadr.

GAVDI Polska dostarczyła rozwiązanie „e-Teczka”, umożliwiające przechowywanie elektronicznych kopii wszystkich dokumentów papierowych zawartych w teczkach osobowych pracowników. Z kolei pracownicy PKP CARGO, przy wsparciu konsultantów GAVDI, stworzyli oprogramowanie, opracowali procedury oraz przygotowali zasoby teleinformatyczne umożliwiające skanowanie setek tysięcy dokumentów o różnej strukturze i formacie.

W elektronicznym archiwum umieszczono dotychczas teczki osobowe 6 tys. pracowników (łącznie ok. 750 tys. dokumentów). Dalsze prace realizowane będą w wewnętrznych strukturach firmy. Docelowo e-teczka ma zostać wdrożona dla 25 tys. teczek znajdujących się w obecnych archiwach i przyrostowo dla nowych, przyszłych pracowników.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/rozwiazania_hr/elektroniczne_teczki_osobowe_w_pkp_cargo.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »