Dom » Wnętrza

Elipsa i Minimal docenione w branży

Dwie serie baterii od Deante zostały uhonorowane w konkursach branżowych: Dobry Design oraz Diamenty Meblarstwa.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Diament w kształcie elipsy

„Diament meblarstwa” to tytuł przyznawanym najlepszym polskim produktom w kilkunastu kategoriach. Podczas szóstej edycji konkursu - spośród 150 zgłoszonych projektów - jury wybrało te, które zaskakiwały ciekawym wzornictwem, oryginalnością oraz nietuzinkowym sposobem prezentacji. W skład zespołu oceniającego weszło kilkudziesięciu ekspertów - przedstawicieli salonów meblowych, dziennikarzy, architektów, projektantów, naukowców oraz reprezentantów prestiżowych targów branżowych.

W kategorii „Przestrzeń łazienkowa” największe uznanie jury zdobyła seria baterii Elipsa zaprojektowana przez firmę Deante. Szczególną uwagę w kolekcji zwracają dwa modele – wannowy oraz natryskowy. Do ich budowy zastosowano niekonwencjonalne połączenie korpusu i uchwytów. Cała linia charakteryzuje się opływowymi kształtami oraz nowatorskimi rozwiązaniami. Elipsa to jednak nie tylko przyciągający wzrok design. Wysoki poziom technicznego zaawansowania serii gwarantuje pełną satysfakcję jej użytkowania, dzięki czemu spełnia nawet najbardziej wybredne gusta.

Mniej znaczy więcej

„Dobry Design 2012” to konkurs, którego organizatorem jest magazyn „Dobrze Mieszkaj”. Celem inicjatywy było wyłonienie ciekawych i oryginalnych produktów wystroju oraz wyposażenia pomieszczeń. Do rywalizacji stanęli polscy producenci i dystrybutorzy, a zwycięskie propozycje wybierało jury, w skład którego weszło stu projektantów i architektów - najlepszych praktyków w dziedzinie designu.  

Seria baterii Minimal od Deante została uhonorowana tytułem Dobrego Designu 2012 w kategorii „Przestrzeń łazienkowa”. Kolekcja z powodzeniem wpisuje się w wystrój wnętrz urządzonych zgodnie z ideą „mniej znaczy więcej”. Chętnie wykorzystywana jest w aranżacji pomieszczeń nowoczesnych i luksusowych, czyli wszędzie tam, gdzie liczy się funkcjonalność oraz estetyka. Charakterystyczną cechą produktów jest ich prosta budowa o ostrych liniach i równoległych płaszczyznach. Seria baterii Minimal to formy oszczędne, ale nie surowe. Krzysztof Kuczmański, z-ca kierownika marketingu Deante:


Baterie Deante
są wyjątkowe, bowiem w dużej mierze są owocem współpracy z polskimi projektantami. Nasze produkty to efekt realizacji autorskich pomysłów.

Stawiamy na produkty najwyższej jakości, ale przede wszystkim inwestujemy w oryginalność, promując jednocześnie młodych twórców. Od lat organizujemy dla nich liczne przedsięwzięcia i konkursy. Owocem tej współpracy są nowe serie kuchenne i łazienkowe, kilkukrotnie wyróżniane.

Udział w inicjatywach branżowych jest bardzo ważny dla producentów, głównie ze względu na możliwość zaprezentowania nowości i nowatorskich pomysłów, a stawanie w szranki z innymi producentami przy okazji konkursów designerskich to forma dokonywania weryfikacji projektów branży wnętrzarskiej wśród profesjonalistów.

Ale dla nas to coś jeszcze - dodatkowe wsparcie dla polskich projektantów. Poprzez  propozycje konkursowe pokazujemy, że rodzimi artyści są bardzo zdolni i równie kreatywni, jak ci zagraniczni.
Promocja polskiego wzornictwa w efekcie pomaga nie tylko samej firmie, ale również odciska się pozytywnie na całej branży wnętrzarskiej i młodym pokoleniu.

Podobne wyróżnienia to motywacja do dalszego działania i podejmowania kolejnych wyzwań. Będziemy zatem motywować dalej - nie tylko tych projektantów, z którymi już współpracujemy, ale również tych ciągle jeszcze pretendujących do grona profesjonalistów.

Deante Sp. J. www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »