Firma » Reklama

EMANO – kompleksowa obsługa w zakresie reklamy POS

EMANO – kompleksowa obsługa w zakresie reklamy POS
Zobacz więcej zdjęć »
Powszechnie wiadomo, że aby z sukcesem sprzedać produkt, trzeba go najpierw odpowiednio rozreklamować wśród docelowej grupy odbiorców. Właściwie przeprowadzona kampania reklamowa w mass media to już dziś zbyt mało.

Potrzebna jest dodatkowa, bezpośrednia komunikacja marketingowa z klientem, a więc reklama POS. Zapewni ją na najwyższym poziomie firma EMANO z Krosna.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Materiały POS niezbędnym wsparciem dla kampanii reklamowej


Reklama POS (ang. Point Of Sale), a właściwie POSM (ang. Point Of Sales Materials), czyli materiały wspierające sprzedaż, które stanowią różnego rodzaju nośniki reklamy typu BTL. Jest to bardzo popularna wśród producentów i handlowców wszelkiego rodzaju produktów i usług forma promocji marketingowej.


Kampanię reklamową, a więc zespół działań marketingowych odbywających się w mass mediach, doskonale uzupełniają materiały POS, które to mają za zadanie przypominać konsumentowi o produkcie wówczas, gdy dokonuje on wyboru produktu podczas zakupów. Materiały POS można podzielić na twarde oraz miękkie. Do miękkich zalicza się wszelkie rozwiązania papierowe, standy kartonowe oraz inne produkty z tegomateriału. Materiały twarde to przede wszystkim kasetony, regały reklamowe, a więc wszystkie te materiały, które są wykonane z plastiku, metalu i innych tego typu tworzyw.


Aby reklama POS odniosła zakładany efekt, musi być wykonana w sposób profesjonalny oraz atrakcyjny wizualnie. Gwarantem spełnienia tych wytycznych jest firma EMANO z Krosna, lider promocji przy użyciu narzędzi POS w regionie.


Oferta


EMANO oferuje doradztwo reklamowe i techniczne w zakresie projektowania materiałów POS, a także ich kompleksową produkcję. Oferta skierowana jest przede wszystkim do dystrybutorów i wytwórców produktów przemysłowych i spożywczych, działających w bezpośrednich i pośrednich kanałach dystrybucji. Usługi świadczone są przez firmę zarówno na terenie całej Polski, jak i poza granicami naszego kraju.


Firma z Krosna realizuje zamówienia na projekty i wykonanie dowolnych materiałów reklamowych POS zarówno tych już znanych i stosowanych na rynku, jak i tych całkiem nowych i innowacyjnych.


Zakres usług EMANO, to:

  • kompleksowe zapoznanie się z produktem,
  • store-check,
  • pomoc w stworzeniu założeń ekspozycyjnych dla produktu podczas kampanii,
  • doradztwo techniczne przed etapem projektowania (pomoc w wyborze konstrukcji displaya o optymalnych właściwościach dla danego produktu),
  • wykonanie prototypu displaya do celów testowych na terenie punktu sprzedaży,
  • wykonanie oprzyrządowania do produkcji seryjnej,
  • specjalistyczne pakowanie gotowych wyrobów przed dostawą,
  • transport wyrobów do wskazanego przez klienta miejsca,
  • na życzenie klienta, wizytacja w punktach sprzedaży w celu oceny funkcjonalności displayów;

Artykuł przygotowano we współpracy z: http://www.emano.com.pl/



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Peperoni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »