Firma » Finanse

Emisja Certyfikatów funduszu Investor Gold FIZ

Emisja Certyfikatów funduszu Investor Gold FIZ
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 9-24 marca 2009 r. będzie prowadzona sprzedaż Certyfikatów Inwestycyjnych serii L funduszu Investor Gold FIZ. Zapisy na Certyfikaty będą przyjmowane w Punktach Subskrypcyjnych Biura Maklerskiego Banku BGŻ.

Cena emisyjna jednego Certyfikatu wynosi 1.530,10 zł. W lutym 2009 r. Investor Gold FIZ zarobił 2,97 proc. a w styczniu 6,79 proc.

Investor Gold FIZ lokuje aktywa głównie w wystandaryzowane instrumenty giełdowe, których cena zależy bezpośrednio lub pośrednio od ceny rynkowej złota. Są to transakcje zagraniczne, zabezpieczane przed ryzykiem walutowym.

Decyzją Zarządu Investors TFI wszyscy Inwestorzy, którzy w latach 2005-2008 nabyli w emisjach certyfikaty funduszy zarządzanych przez Investors TFI, zwolnieni są z opłaty manipulacyjnej przy zakupie certyfikatów inwestycyjnych w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2009 roku.

Jan Mazurek

Główny AnalitykRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »