Firma » Finanse

Emisja Certyfikatów funduszu Investor Gold FIZ

Emisja Certyfikatów funduszu Investor Gold FIZ
Zobacz więcej zdjęć »
W poniedziałek 8 czerwca 2009 r. rozpoczęła się publiczna emisja Certyfikatów Inwestycyjnych serii "J" funduszu Investor Gold FIZ. Zapisy będą przyjmowane do 23 czerwca 2009 r.

Prospekt emisyjny i Lista Punktów Subskrypcyjnych znajduje się na stronach internetowych Investors Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych: www.investors.pl oraz na stronach internetowych oferujących: Biura Maklerskiego Banku BGŻ S.A.: www.bgz.pl (zakładka Biuro Maklerskie Banku BGŻ) oraz Investors Domu Maklerskiego S.A.: www.investorsdm.pl.

Cena emisyjna jednego Certyfikatu wynosi 1.573,86 zł.

W maju 2009 r. Investor Gold FIZ zarobił 11,27 proc. a od rozpoczęcia działalności, tj. od września 2006 r. Fundusz uzyskał stopę zwrotu w wysokości 57,59%.
Na majowy wynik Funduszu wpływ miało zwiększenie udziału złota w portfelu oraz zaangażowanie w stabilne fundamentalnie spółki wydobywające złoto. Dzięki takiej strategii wynik Funduszu w maju był lepszy od złota, które podrożało w tym okresie o 9,55%.

Decyzją Zarządu Investors TFI wszyscy Inwestorzy, którzy w latach 2005-2008 nabyli w emisjach certyfikaty funduszy zarządzanych przez Investors TFI, zwolnieni są z opłaty manipulacyjnej przy zakupie certyfikatów inwestycyjnych w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2009 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 6 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »