Technologie » Komputery

Emmi wybiera system ERP Infor M3

Emmi wybiera system ERP Infor M3
Zobacz więcej zdjęć »
Infor ogłosił dzisiaj, że producent nabiału, firma Emmi, wdraża rozwiązanie Infor M3 do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) w swoich spółkach w celu usprawnienia działalności biznesowej na skalę międzynarodową.

Pierwszy start systemu w ramach projektu odbył się w brytyjskiej siedzibie firmy pod koniec 2018 roku. Wdrożenie obejmie następnie (w 2019 roku) oddział w Kanadzie i jedną z amerykańskich spółek, a oddziały z krajów Beneluksu dołączą w 2020 roku.

Emmi pochodzi ze Szwajcarii, gdzie jest największym przetwórcą nabiału w kraju i ma światową reputację producenta wysokiej jakości produktów mlecznych oraz serów. W Szwajcarii firma produkuje i sprzedaje szeroką gamę produktów mleczarskich dedykowaną głównie sprzedaży detaliczne. Poza Szwajcarią Emmi koncentruje się na specjalnościach marki, takich jak gotowe do spożycia serowe fondue, sery dojrzewające w odpowiednich pomieszczeniach oraz kawy mrożone typu caffe latte. Firma zatrudnia około 6100 osób na całym świecie.

Niektóre z międzynarodowych spółek zależnych Emmi nie miały nowoczesnego oprogramowania biznesowego i potrzebowały profesjonalnego, znormalizowanego rozwiązania ERP, które wspierałoby ich szybki rozwój. Firma Emmi postanowiła nie inwestować w wiele różnych rozwiązań, które byłyby trudne do zintegrowania, zamiast tego wybrała jedno rozwiązanie dla wszystkich swoich międzynarodowych lokalizacji. Emmi poświęciła rok na zbadanie potrzeb każdej z nich. Spośród czterech rozwiązań branych pod uwagę, system Infor M3 spełnił wszystkie wymagania w największym stopniu, a firma Infor była w stanie zapewnić sprawne wdrożenie projektu międzynarodowego. Infor M3 uznano również za łatwiejszy w obsłudze od systemu SAP, który jest używany w centrali firmy w Szwajcarii.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/erp/28167-emmi-wybiera-system-erp-infor-m3.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »