Moda » Odzież

ENDLESS CREATION – w Galerii Sfera stworzą najdłuższą kreację

ENDLESS CREATION – w Galerii Sfera stworzą najdłuższą kreację
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę i niedzielę (17-18 listopada) we foyer Galerii Sfera niezwykłe wydarzenie: Endless Creation, czyli wspólne szycie najdłuższego fraka w historii.
Event towarzyszy II edycji festiwalu modowego Neo Fashion Jamboree, którego Galeria Sfera jest współorganizatorem.

Dla miłośników modowych rekordów

To prawdziwe wyzwanie dla wszystkich, którzy w ten listopadowy weekend pojawią się we foyer Galerii Sfera. Każdy będzie mógł doszyć swój własny fragment niekończącej się kreacji. Autorką projektu jest znana projektantka i kostiumograf Kaja Śródka - gość festiwalu Neo Fashion Jamboree. Ale to od biorących udział w zabawie zależy, jak długi będzie frak.

18 listopada odbędzie się oficjalnie mierzenie fraka, a także wręczenie nagród w pozostałych konkursach, organizowanych w ramach Neo Fashion Jamboree.

- Endless Creation jest podsumowaniem zorganizowanych w Galerii Sfera wydarzeń towarzyszących festiwalowi Neo Fashion Jamboree. Nasi klienci mogli m.in. tworzyć stylizacje podczas Neo Flash Fashion czy robić zdjęcia ciekawie ubranym ludziom w ramach Style Hunters. 18 listopada podsumujemy wszystkie te wydarzenia, ogłosimy wyniki i wręczymy nagrody - tłumaczy Joanna Bierówka. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ew_pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »