Rozrywka i wypoczynek » Sport

Energetycy i nauczyciele kolejny raz na starcie półmaratonu!

Energetycy i nauczyciele kolejny raz na starcie półmaratonu!
Zobacz więcej zdjęć »
W ramach półmaratonu odbędą się V Mistrzostwa Polski Energetyków. Partnerem Mistrzostw jest Federacja Sportowa „Energetyk”. Swoją kategorię będą mieli również pracownicy oświaty, wystartują bowiem w III Mistrzostwach Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty.

V RAFAKO Półmaraton Racibórz już 1 września! Wzorem lat poprzednich, także i tym razem zorganizowane zostaną  Mistrzostwa Polski Energetyków w Półmaratonie, jak również Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty -  Niemal tradycyjnie już w trakcie raciborskiego półmaratonu odbędą się zmagania energetyków oraz osób związanych z oświatą. Oprócz tego namawiamy wszystkich, którzy lubią biegać, a jeszcze nie dopisali się do listy startowej, aby zrobili to jak najszybciej! - zachęca Paweł Król, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu. Zapisów dokonać można pod tym adresem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4934.

Już teraz należy przypomnieć, w pierwszą niedzielę września zawodnicy wystartują o godz. 10.00 z bieżni stadionu miejskiego w Raciborzu. Finiszować będą przy miasteczku biegowym, które  zlokalizowane będzie przy raciborskim Aquaparku.

Podobnie, jak w roku ubiegłym Biuro Zawodów będzie mieścić się będzie w Aquaparku H2Ostróg w Raciborzu przy ul. Zamkowej 4. Tam już w sobotę (31 sierpnia) od godz. 16.00 do 20.00 odbędzie się weryfikacja zawodników, wydawanie pakietów zawodniczych wraz z numerami startowymi oraz zapisy (w przypadku wolnych miejsc). Natomiast dalsza weryfikacja i wydawanie numerów startowych odbywać się będzie od samego rana 1 września w godz. 7.00 – 9.00.

W przeddzień zawodów, dla wszystkich startujących przewidziano Pasta Party od godz. 16.00. Dla wszystkich pozostałych, którzy lubią ruch i aktywność na świeżym powietrzu organizatorzy zachęcają do udziału w bezpłatnych zajęciach „Fitness dla Zdrowia”, przygotowanych przez Akademię Fitness. Dla najmłodszych gry i zabawy z animatorami Stowarzyszenia Pracownia Przyszłości. 

W dzień startu, atrakcji nie zabraknie. Bieg główny poprzedzi Mini RAFAKO Półmaraton Racibórz, czyli bieg charytatywny, na który zapisać można się tutaj: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=5044&fbclid=IwAR3uLAOsEuMfDQ6fbAaKkBvlTNh-vXZ9nREAw4-SbfiMNsHPQkKpLvhl1LQ . Im więcej osób wystartuje, tym większą pomoc otrzyma maleńka Zosia, która urodziła się z poważnym niedotlenieniem.

***
V RAFAKO Półmaraton Racibórz odbędzie się w niedzielę, 1 września 2019 roku. Zawodnicy do pokonania będą mieli dokładnie 21 097,5 m ulicami Raciborza. Trasa posiada atest PZLA. Organizatorami przedsięwzięcia jest Miasto Racibórz, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, a sponsorem głównym firma RAFAKO S.A. W ramach imprezy odbędą się Mistrzostwa Polski Energetyków i bieg charytatywny. Półmaraton wpisuje się w projekt 4Biegu Racibórz.
Szczegóły dotyczące V RAFAKO Półmaraton Racibórz znajdują się na stronie internetowej: http://www.4biegiraciborz.pl/ oraz na oficjalnym Fanpage biegu: https://www.facebook.com/4biegiraciborz/ 

***
KONTAKT:
Magdalena Matusik 
magdalena.matusik@adventure.media.pl
tel: 690 449 064
Adventure Media s.c. Agencja Public Relations
www.adventure.media.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »