Rozrywka i wypoczynek » Sport

Energetycy i nauczyciele na start

Energetycy i nauczyciele na start
Zobacz więcej zdjęć »
W ramach półmaratonu odbędą się IV Mistrzostwa Polski Energetyków. Partnerem Mistrzostw jest Federacja Sportowa „Energetyk”; dodatkowo rafakowcy biegacze powalczą o Puchar Prezes RAFAKO. Swoją kategorię będą mieli również pracownicy oświaty.

- Zachęcamy wszystkich, którzy lubią biegać, a jeszcze nie dopisali się do listy startowej, aby zrobili to jak najszybciej, bo bramka startowa z dnia na dzień coraz mocniej się zapełnia – informuje Krzysztof Borkowski, dyrektor IV RAFAKO Półmaraton Racibórz. Zapisy dostępne są pod adresem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3822. 

Przypomnijmy, że IV RAFAKO Półmaraton Racibórz odbędzie się 26 sierpnia. Zawodnicy wystartują o godz. 10.00 z bieżni nowo wyremontowanego stadionu miejskiego. Finiszować będą przy miasteczku biegowym, które tym razem zlokalizowane będzie przy Aquaparku H2Ostróg. 

Biuro Zawodów  mieścić się będzie w Aquaparku H2Ostróg w Raciborzu przy ul. Zamkowej 4. Tam już w sobotę (25 sierpnia) od godz. 16.00 do 20.00 odbędzie się weryfikacja zawodników, wydawanie pakietów zawodniczych wraz z numerami startowymi oraz zapisy (w przypadku wolnych miejsc). Natomiast dalsza weryfikacja i wydawanie numerów startowych odbywać się będzie od samego rana (26 sierpnia) w godz. 7.00 – 9.00. Przed dzień zawodów, dla wszystkich startujących przewidziano Pasta Party od godz. 16.00. Dla wszystkich pozostałych, którzy lubią ruch i aktywność na świeżym powietrzu organizatorzy zachęcają do udziału w bezpłatnych zajęciach „Fitness dla Zdrowia”, przygotowanych przez Akademię Fitness. Dla najmłodszych gry i zabawy z animatorami Stowarzyszenia Pracownia Przyszłości. 

W dzień startu, atrakcji nie zabraknie. Bieg główny poprzedzi Mini RAFAKO Półmaraton Racibórz, czyli bieg charytatywny, na który zapisać można się tutaj: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4155. Im więcej osób wystartuje, tym większą pomoc otrzyma Natalka, cierpiąca na czterokończynowe porażenie mózgowe. 

***
IV RAFAKO Półmaraton Racibórz odbędzie się w niedzielę, 26 sierpnia 2018 roku. Zawodnicy do pokonania będą mieli dokładnie 21 097,5 m ulicami Raciborza. Trasa posiada atest PZLA. Organizatorami przedsięwzięcia jest Miasto Racibórz, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, a sponsorem głównym firma RAFAKO S.A. W ramach imprezy odbędą się Mistrzostwa Polski Energetyków i bieg charytatywny. Półmaraton wpisuje się w projekt 4Biegu Racibórz.
Szczegóły dotyczące IV RAFAKO Półmaraton Racibórz znajdują się na stronie internetowej: http://www.4biegiraciborz.pl/ oraz na oficjalnym Fanpage biegu: https://www.facebook.com/4-BIEGI-Racib%C3%B3rz-377826059090363/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »