Firma » Biznes

Energia dla firmy, energia dla Warszawy

We środę 29 stycznia br. pracownicy Energii Dla Firm w ramach świętowania sukcesów spółki rozpoczęli niestandardową akcję promocyjną i wyszli zza swoich biurek.

Pracowników firmy można było spotkać na ulicach Warszawy. Skąd ten pomysł? - Dla nas inspiracją do wybrania takiej właśnie formy integracji naszych pracowników stał się tak naprawdę wygrany przetarg na sprzedaż energii dla Pałacu Kultury - mówi Anna Dziaduszyńska HR Manager Energii Dla Firm. Cieszymy się z wygranej, a świętując to zwycięstwo chcieliśmy podzielić się tym sukcesem z warszawiakami. Dlatego w ostatnią środę można nas było spotkać świętujących na stołecznych ulicach - dodaje Dziaduszyńska.


Zamysłem całej akcji oprócz świętowania oraz integracji pracowników było także poznanie realiów pracy handlowca. Osoby, które na co dzień pracują za biurkiem często nie mają kontaktu z klientem, a dzięki tej akcji mogły stanąć z nim „twarzą w twarz".

Czerwone czapki, szaliki i rękawiczki oraz pudełka z kokardami, to znak rozpoznawczy pracowników Energii Dla Firm podczas trwania całej akcji. Pracowników firmy można było spotkać na terenie całej Warszawy, a w szczególności w okolicach PKiN, który jest ich zwycięskim „trofeum". Rozdawali cukierki oraz specjalnie przygotowane zniżkowe bony na energię elektryczną.

Jednodniowa akcja prowadzona była także w trzech wybranych centrach handlowych: M1 w Markach, Centrum Handlowym Janki oraz w Tesco,
przy ul. Górczewskiej w Warszawie.

Więcej informacji o spółce na www.energiadlafirm.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IW

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »