Dom » Wnętrza

Energia słonecznych odcieni

Energia słonecznych odcieni
Zobacz więcej zdjęć »
Odcienie żółcieni, przynoszące skojarzenia z pięknem słonecznych dni, odmienią wnętrze, wnosząc do niego radość i pozytywną energię. Ciepłe tonacje z palety Entuzjazm z kolekcji Tikkurila Kolory Nastrojów pozwolą cieszyć się wyjątkową atmosferą lata i zatrzymać wakacyjne wspomnienia na dłużej.

Żółty, choć nie jest kolorem łatwym w stosowaniu, ma wiele aranżacyjnych zalet. Rozjaśnia wnętrza - doskonale sprawdzi się więc w niewielkich pomieszczeniach, z niedostatkiem naturalnego światła. Ponadto doskonale oddziałuje na nastrój domowników i gości, współtworząc optymistyczny klimat i inspirując do radosnego przeżywania wspólnych chwil.

Żółty jest kolorem o silnym oddziaływaniu wizualnym - jego intensywne odcienie dobrze się sprawdzą w aranżacjach o awangardowym stylu. W innych przypadkach bezpieczniej będzie sięgnąć po rozbielone, łagodne tonacje (np. Morning Silk, Sunshine Energy, Maximum Freedom z palety Entuzjazm) bądź te o miodowym zabarwieniu (np. Heavenly Honey z palety Entuzjazm), łącząc je ze klasycznymi, neutralnymi barwami (np. bielą i szarością).

Lekko i przejrzyście

Subtelny, jedwabisty odcień Morning Silk nadaje jadalni niezwykle przyjemny w odbiorze charakter, zachęcając do długich chwil przyjemności przy wspólnym posiłku z rodziną lub przyjaciółmi. Takie łagodne, delikatne kolory znakomicie skorygują wizualnie pomieszczenia ze skosami i je rozjaśnią.

Słodycz miodu

Barwy silnie oddziałują również na zmysł smaku, a kolorystycznych inspiracji do jadalni poszukać możemy w ulubionych dodatkach czy składnikach kulinarnych. Ciepły odcień Heavenly Honey ma w sobie nutę wytworności i nadaje aranżacji niebanalny styl. W zestawieniu z bielą mebli i dodatków, staje się szczególnym akcentem dekoracyjnym.

Słoneczny odpoczynek

W otoczeniu optymistycznych, ciepłych żółcieni łatwiej wypoczywamy. W tej aranżacji słoneczna barwa Sunshine Energy pomogła stworzyć relaksacyjną, komfortową przestrzeń. Delikatna tonacja ścian umożliwiła też wyeksponowanie designerskiego oświetlenia i oryginalnej, nowoczesnej grafiki.

Radość i zabawa

W pokoju dziecięcym optymistyczne, a jednocześnie spokojne kolory są szczególnie pożądane. Pastelowy kolor Just Joy łagodnie rozświetla i ociepla wnętrze. Taki subtelny odcień pomoże złagodzić negatywne emocje i stworzyć poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie - zachęca do radosnego odkrywania świata.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »