Technologie » Komputery

ENERGO-PRO Georgia usprawnia zarządzanie i zwiększa efektywność działań przy użyciu IFS APPLICATIONS

ENERGO-PRO Georgia usprawnia zarządzanie i zwiększa efektywność działań przy użyciu IFS APPLICATIONS
Zobacz więcej zdjęć »
Wdrożenie systemu IFS Applications zapewniło integrację używanych rozwiązań informatycznych i pozwoliło na optymalizację kluczowych procesów biznesowych realizowanych w firmie ENERGO-PRO Georgia.

Spółka ENERGO-PRO Georgia, największy gruziński wytwórca energii elektrycznej, jest właścicielem 15 średniej i małej wielkości hydroelektrowni o łącznej mocy 482 MW oraz elektrowni gazowej o mocy 110 MW. Z usług ENERGO-PRO Georgia korzysta ponad 1,2 mln klientów na terytorium Gruzji.

ENERGO-PRO Georgia jest wiodącym operatorem hydroenergetycznym w regionie Kaukazu Południowego, który w pełni obsługuje zapotrzebowanie regionu na energię elektryczną. Firma koncentruje swoje działania wokół takich obszarów, jak niezawodna dostawa energii elektrycznej, stałe inwestowanie w rozwój sieci elektroenergetycznych, zwiększanie produkcji energii i efektywności rynkowej, inwestowanie w modernizację istniejących elektrowni oraz wspomaganie zrównoważonego rozwoju sektorów energetycznych.

Główne wyzwania biznesowe, z jakimi firma ENERGO-PRO Georgia musiała się zmierzyć, to skuteczne i przejrzyste zarządzanie działaniami biznesowymi i zasobami przedsiębiorstwa oraz efektywne wdrażanie programu inwestycji. Kluczowe znaczenie miało zapewnienie dostępu do dokładnych danych i informacji dotyczących majątku przedsiębiorstwa oraz realizacji nowych inwestycji infrastrukturalnych.


Czytaj całość artykułu tutaj:https://www.erp-view.pl/erp/energo_pro_georgia_usprawnia_zarzadzanie_i_zwieksza_efektywnosc_dzialan_przy_uzyciu_ifs_applications.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Vincent V. Severski w Empik Bonarka, 21 maja, godz. 20:00
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »