Technologie » Komputery

ENERGO-PRO Georgia zwiększa efektywność działań dzięki IFS Applications

ENERGO-PRO Georgia zwiększa efektywność działań dzięki IFS Applications
Zobacz więcej zdjęć »
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma JSC ENERGO-PRO Georgia, największy wytwórca i dystrybutor energii elektrycznej w Gruzji, usprawniła zarządzanie przedsiębiorstwem i zwiększyła wydajność dzięki systemowi ERP IFS Applications.

 Spółka ENERGO-PRO Georgia, należąca do grupy ENERGO-PRO, jest największym prywatnym przedsiębiorstwem w sektorze energetyki w Gruzji, specjalizującym się w wytwarzaniu i dystrybucji energii elektrycznej. Firma jest właścicielem 15 średniej i małej wielkości hydroelektrowni o łącznej mocy 470 MW oraz elektrowni gazowej o mocy 110 MW. Z usług ENERGO-PRO Georgia korzysta ponad 1 200 000 klientów na obszarze obejmującym ponad 70% terytorium Gruzji.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/wiadomosci/energo_pro_georgia_zwieksza_efektywnosc_dzialan_dzieki_ifs_applications.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Anna Maria Jopek gościem w krakowskim Empiku, 22.10, godz.:18:00, Empik Bonarka
Warsztaty z glinką, 20.10, godz:12:00, Empik Bonarka, Kraków
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »