Technologie » Telekomunikacja

Ericsson Bit Stream Access dla Polskiej Telefonii Cyfrowej

Ericsson Bit Stream Access dla Polskiej Telefonii Cyfrowej
Zobacz więcej zdjęć »
Ericsson dostarczył i zintegrował Polskiej Telefonii Cyfrowej (PTC), operatorowi sieci Era i Heyah platformę Bit Stream Access (BSA), która została komercyjnie uruchomiona u operatora.

Rozwiązanie to umożliwia szybki dostęp do zasobów sieci internetowej poprzez stałe łącze i stanowi kluczowy element w ofercie usług konwergentnych sieci PTC. Bit Stream Access (BSA) jest platformą, która dostarcza operatorowi szybki dostęp do Internetu.

Za pośrednictwem platformy Bit Stream Access (BSA) możliwe jest świadczenie usług szerokopasmowego dostępu do internetu przez PTC z wykorzystaniem sieci dostępowej innego operatora telefonii stacjonarnej. Wdrożenie rozwiązania firmy Ericsson umożliwi PTC poszerzenie portfolio usług przesyłu danych oraz stanowi kluczowy element w rozwoju szerokopasmowego dostępu do Internetu.

„Wdrożenie platformy Bit Stream Access wzmacnia pozycję firmy Ericsson jako integratora zawansowanych rozwiązań telekomunikacyjnych. „Cieszymy się, że możemy dostarczać PTC nowoczesne technologie, które wychodzą na przeciw zapotrzebowaniom polskich odbiorców." - powiedział Lars E. Svensson, prezes Ericsson Sp. z o.o.

Ericsson jest wiodącym na świecie dostawcą usług i serwisów dla operatorów telekomunikacyjnych. Będąc liderem rynku technologii komórkowych 2G i 3G, dostarcza usługi komunikacyjne i zarządza sieciami, które służą ponad 195 milionom użytkowników. Portfolio firmy zawiera infrastrukturę sieci stałych i mobilnych, Internet szerokopasmowy oraz rozwiązania multimedialne dla operatorów, firm i deweloperów. Spółka Sony Ericsson zapewnia konsumentom spersonalizowane telefony komórkowe.

Ericsson realizuje wizję „komunikacji dla wszystkich" poprzez innowacje, technologie i zrównoważone rozwiązania biznesowe. Firma jest obecna w 185 krajach, w 2007 roku ponad 70.000 pracowników wygenerowało dochód wysokości 27,9 miliardów USD (189 miliardów SEK). Założona w 1876 roku z siedzibą w Sztokholmie w Szwecji, firma Ericsson jest obecna na giełdach Sztokholmu i NASDAQ.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »