Technologie » Komputery

ESET w subskrypcji miesięcznej zawitał do Polski

ESET w subskrypcji miesięcznej zawitał do Polski
Zobacz więcej zdjęć »
Geckonet sp. z o.o., działający na Pomorzu i Kujawach operator telekomunikacyjny, uruchomił możliwość zakupu miesięcznych subskrypcji znanego i cenionego oprogramowania antywirusowego marki ESET. Cieszący się dużą popularnością ESET NOD32 Antivirus dostępny już za 15zł miesięcznie.

Do Polski zawitała kolejna usługa subskrypcyjna. Tym razem chodzi o popularne na całym świecie oprogramowanie antywirusowe marki ESET, które do swojej oferty dołączyła firma Geckonet. W ofercie tego operatora znajdziemy antywirusy ESET w trzech wariantach:

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

ESET NOD32 Antivirus (15zł msc.) - Szybki, lekki i niezawodny program antywirusowy, stworzony z myślą o graczach i użytkownikach domowych, którzy cenią spokój i chcą bezpiecznie przeglądać Internet.

ESET Internet Security (20zł msc.) - Zaawansowana ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z sieci, dedykowana osobom, które często korzystają z bankowości online, pracują zdalnie i robią zakupy w sieci.

ESET Smart Security Premium (30zł msc.) - Kompleksowa ochrona komputera dla najbardziej wymagających. Zabezpieczenia klasy premium łączące w sobie antywirusa, szyfrowanie danych oraz menadżer haseł.

Przez pierwsze 14 dni oprogramowanie dostępne jest w ramach darmowych testów, zaś pierwszy płatny okres rozpoczyna się dopiero po bezpłatnym okresie próbnym. Oznacza to, że jeżeli użytkownik zrezygnuje z subskrypcji podczas pierwszych 14 dni, nie poniesie żadnych kosztów z tytułu użytkowania oprogramowania antywirusowego ESET.

Geckonet sp. z o.o. to Autoryzowany Partner ESET. Z oficjalnego komunikatu dowiadujemy się, że na chwilę obecną firma udostępniła możliwość subskrybowania aplikacji ESET wyłącznie swoim klientom. Usługa ma być w dalszym ciągu rozwijana i udoskonalana, a w przyszłości możliwe jest jej udostępnienie wszystkim Internautom w Polsce.

Z ofertą subskrypcji miesięcznych ESET można się zapoznać pod adresem: https://geckonet.pl/oferta/eset

Źródło: http://geckonet.biuroprasowe.pl/161919/geckonet-wprowadza-subskrypcje-miesieczne-na-esetRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sasage

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »